| maria071 a întrebat:

Pe data de 22 am facut pentru prima oara dragoste cu iubitul meu dar tot pe data de 22 trebuia sa imi vina menstruatia...de duminica imi curge sange, ar putea sa nu fie ciclul avand in vedere ca a fost primul meu contact sexual? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sangerarea care a inceput cu putin timp in urma reprezinta mai mult ca sigur menstruatia din moment ce din calcule urma ca aceasta sa inceapa in data de 22, dar este posibil ca o parte a sangerarii sa se datoreze faptului ca ti s-a rupt himenul. Fiindca dezvirginarea a avut loc exact cu o zi inainte de menstruatie nu se poate spune cu maxima precizie ce a provocat sangerarea respectiva dezvirginarea sau menstruatia ce urma sa inceapa. Multa sanatate!

| maria071 explică (pentru corbulalbrosu):

Va multumesc foarte mult

1 răspuns: