| Cristinica80 a întrebat:

De ce cand il vad pe baiatul iubit simt o emotie cumplita? e asa un sentiment pe care nici nu pot sa il descriu...parca atunci cand il vad imi infloreste un zambet pe fata si parca nu mai pot de fericire.Si nu il iubesc de cateva zile.Il iubesc de un an si chiar daca am suferit enorm si m-au durut multe lucruri.Chiar daca stiu ca peste o luna nu il voi mai veda niciodata inca simt acel sentiment de ucurie dar in acelasi timp tristete. Ce inseamna tot ce simt? sunt foarte confuza? ce sa fac sa ies din starile aste?

5 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Ca-l iubesti. Ce sa faci? Pai daca de 1 an simtit toate astea si intr-o luna pleaca. nu stiu cat de mult poti sa te distantiezi de el si sa nu te mai gandesti la el. mai ales ca n-o sa-l mai vezi. Nu stiu sigur ce sa spun la ultima intrebare.

| Stefania a răspuns:

Stai linistitahappy. Si eu sunt indragostita ca si tinehee hee. Zici ca am fluturi in stomac stiu ce simti este din cauza emotiilor.Cand ma gandesc la el ma topescblushing. Este normal sa te simti asawinking

| Lorelai a răspuns:

Esti indragostita. Nu prea ai ce sa faci. Inimiii nu poti sa ii comanzi.

| pisicutsa a răspuns:

Dacă ştii că va pleca, dă drumul la emoţii pîn nu a plecat. Ca să ştie ce va pierde, nu se poate să nu-l pui la curent de aceste sentimente frumoase. Mă mîndresc mult de fetele care iubesc chiar şi peste un an, şi doi şi trei... Eşti fată cool, dacă eşti în starea să ţii aceste sentimente în adîncul tău. Succes la alegere

| Iepurila a răspuns:

Cred că e primul tău prieten, nu?hee hee