| AmaliaMocanu a întrebat:

Baiatul pe care il plac(si care ma uraste) o place pe sora mea! Ce sa fac sa il uit? Ma face sa ma simt cea mai urata fata de pe planeta.Prietena mea facea misto de mine cand eu plangeam dupa el si acum si ea trece prin aceleasi lucruri.Chiar il iubesc, nu pot respira fara el dar nici cu el nu pot! Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| akaleesh20 a răspuns:

Gaseste-ti alte acitvitati pe care sa le faci sa iti ocupe mintea cu altceva decat acel baiat: schimba-ti look-ul, cumpara-ti ceva frumos, inscrie-te la ceva cursuri(dans, actorie, volei, etc). si vei intalni persoane noi, iti vei face prieteni noi si nu iti va mai pasa de el te asigur! bafta!
funda?

| google334 a răspuns:

Fiecare fata e frumoasa in felu ei nu prea pot sa-mi dau seama cum arati dar nu trebuie sa te simti urata cand te face el daca el e prost si nu stie sa aprecieze o fata dal naibi decat sa stai dupa fundu lui si el sa-si bata joc de tine.