| anonim_4396 a întrebat:

Cand un baiat te baga in seama pe mess, dar nu vorbiti cine stie ce, iar fata. n fata se uita mult la tine si dupa tine, dar totusi nu te baga in seama. Parca asteapta sa. l bagi tu, ce inseamna?(mentionez ca am fost si impreuna acum ceva luni, dar acum de curand se ruga mult de o fata sa fie impreuna)

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

E orgolios, timid si nehotarat.
Te fierbe.
Fierbe-l si tu!

| anonim_4396 explică (pentru greece12):

Pai cum sa.l fierb? Sa fiu si eu ca el?

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal.Tot ce iti face,poti sa-i faci si tu, ce anume te impiedica? Aici, e care pe care!

| Jonny007 a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa crede-ma, asteapta sa faci u prima miscare.