| MariaIurascu00 a întrebat:

De ce cand ma comport ca fiind eu, zambitoare si plina de viata, baietii una-doua se indragostesc de mine? ce am asa special de ii fac sa ma placa cand ma comport traind din plin si amuzanta? FUNDA
P.S. scuze categoria. era cea mai apropiata

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pari usuratica daca tot razi. sunt atrasi de asa ceva

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Le place zambetul tau

evenso
| evenso a răspuns:

Ai acel vino-ncoa'.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Poate ai o atractie feminina laughing fata de alte fete; d, poate ai ceva special caror lor le plac; d baietiilor le plac fetele amuzante si zambitoare; p

| Ando1dul a răspuns:

Asa esti tu.esti frumoasa

| dragos9234 a răspuns:

Asta le place baietilor la o fata.

| abcabcabc a răspuns:

Esti plina de viata si din acest motiv te plac dar alegei cu grija si sa fii doar cu baiartul care te iubeste fara motiv ( nu pentruy zambetul tau )

| Dexter27 a răspuns:

Nu te mai da cu nasu pe sus. Asa vb de parca de la tine din p... rasare soarele. De ce nu ai nici un iubit?