| cevacumva a întrebat:

De ce cand ma sunt cu prietenul meu ne sarutam pasional,, ne mangaiem asta dureaza doar cateva minute ca dupa aia se opreste dintr-o data parca ar fi obosit si la scurt timp iar incepe sa fie activ

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,draga mea,nu oboseste,emotiile sunt prea puternice,se aprinde saracul,il innebunesti si se excita.
Si ca sa nu te simti tu jignita sau rusinata si ca sa nu pateasca si el vreun patatrac,se retrage,isi trage sufletul si abia apoi continua.
E absolut fiziologic,nu ti se pare normal,indragostit cum e,sa te si doreasca?
Nu-ti fa nici o problema,iubitul tau este teribil de indragostit si te respecta mult,mai rar asa baieti, pastreaza-l!
Si, iubiti-va mult!

| mgtow a răspuns:

Poate asa procedeaza, el stie de ce face asa si vorbeste mai deschis ca sa afli raspunsul.

| Phutui a răspuns:

Ejaculare precoce?laughing

| iloveunicorns a răspuns:

cand te saruti tu nu mai respiri, iar el aşa este, se sufocă laughing

| NorbO a răspuns:

Si care este intrebarealaughing