| CezaraEM a întrebat:

Buna
Am o problema la telefon(Vodafone smart chat). Incepe sa cante cateva minute, o melodie pe care o am eu in telefon, asa din senin, apoi se opreste singur! Vreau sa zic ca nu l-am scapat, nu am dat apa pe el sau ceva, e in stare foarte buna!
Face asta de fiecare data cand bag muzica pe el, multe melodii, de scurt timp face asta...
Ce are? De ce face asa? Vreun sfat? Multumesc, astept raspuns merci...

6 răspunsuri:
| Jeezy a răspuns:

E posedat...

| EllaHaHa a răspuns:

Sfatul meu e sa te duci de unde l-ai cumparat si sa il verifice sau ceva.(du-te pentru orice eventualitate si cu garantia)

| CezaraEM explică (pentru EllaHaHa):

L-am luat anul trecut de ziua mea, asta fiind prin aprilie la sfarsit - inceputul lui mai, garantia a cam expirat!
Faza e ca face asta doar atunci cand am melodii pe el, daca le sterg, nu face, numai face nimic! Pur si simplu canta din senin...
Voi incerca sa nu mai bag melodii pe el, il las gol! Cine stie ce are...
Si nu vreau sa merg cu el la Vodafone ca dupa raman fara telefon laughinglaughing si nah...nu e asa grav!
Merci de sfat oricum

| EllaHaHa a răspuns (pentru CezaraEM):

Aaaa atunci a trecut un an du-te si ia-ti altul.

| CezaraEM explică (pentru EllaHaHa):

Eeehh, n-am asa multi bani sa arunc pe telefoane! Si chiar daca imi iau unul mai scump, cine stie ce mai are si ala si dupa imi va parea rau de banii aruncati pe "fereastra" laughing nope! Raman la asta...

| Nazare_Stefy_1992 a răspuns:

Cred ca placa nu e cam buna, funda?