| Miriam5 a întrebat:

De ce îl doare burta pe prietenul meu după ce stăm împreună? (Timp în care ne sărutăm şi mângâiem) Poate fi din cauză că se excită?
Fundă!

18 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da! Tensiunea erotica prelungita provoaca aceste dureri.
De ce nu il stimulezi, jucandu-te cu penisul, si sarutandu-l, pana ejaculeaza?!
In 2-3 minute maxim il rezolvi! Apoi sters cu servetele umede sau spalat / sau dus / si gata, puteti dormi relaxati!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poate de fapt e un băşinos, iar cu tine se abţine.
Poate are colită, sau manancă des fasole, usturoi, smântână sau alte produse care produc gaze.
Asta aşa, ca să vin cu altă explicatie laughing
Pe aia cu excitatul n-am păţit-o.

| Emilian65 a răspuns:

Da, din cauza este prea excitat.

| LoveSleep a răspuns:

L-ai deocheat.

| Doub a răspuns:

E însărcinat

| vocea a răspuns:

Nu nu e de la asta este mai degraba una hormonala care vine de la creier

| seth2016 a răspuns:

>> Poate fi din cauză că se excită?

Da, dar nu prea e OK.

>> îl doare burta

Descrierea e foarte vaga. Durerea de stomac ar putea fi o reactie emotionala. In general emotiile neplacute pot fi acompaniate de probleme gastrointestinale.

Stai de vorba cu el si vezi daca nu e anxietate (griji, frici). Ar putea fi ceva inofensiv din cauza peristaltismului. O vizita la medic nu strica.

| Yasmin875 a răspuns:

Poate are fluturasi in stomac sau are nevoie de o pastila pentru dureri de burta.

| Miihaa a răspuns:

O zice in mod frumos ca il doare burta, dar de fapt problema e la organele genitale

| seth2016 a răspuns (pentru Miihaa):

Da. Ar putea suferi de "blue balls": erectie prelungita, excitatie maxima, durere in ambele testicule, posibil si durere in abdomenul inferior. In cazul asta e recomandat sa faceti petting mai hard (pe sub haine, fara haine) ca sa nu fie nevoit sa se vindece singur. happy

| Miihaa a răspuns (pentru seth2016):

Poate so asa. Voi ca baieti stiti mai bine

| seth2016 a răspuns (pentru Miihaa):

Ar putea s-o asa, daca si ea vrea. Trebuie sa fie pregatita pentru cateva numere la rand laughing.

| Miihaa a răspuns (pentru seth2016):

Dar isi mai foloseste si mana

| seth2016 a răspuns (pentru Miihaa):

PsihoSex a detaliat procedura laughing.

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns:

L-ai stricat la stomac cu mangaierile.

| Dragut123 a răspuns:

Posibil din cauza emotiilor sau a fricii.

| XcozuD a răspuns:

Iti spun din proprie experienta, ca e din cauza ca se excita, si nu il doare doar burta, ci si ouţele, din cauza ca cat timp este cu tine este foarte excitat, si penisul ii stă baţ de cand te vede pana se termina intalnirea.
Durerea trece cam dupa 2-3 ore(asa de repede trecea la mine)
Dar dupa 2-3saptamani aproximativ o sa se mai obisnuiasca cu tine si nu o sa mai aiba problema asta
P.s la mine asa a fost
Si cred ca baiatul respectiv(prietenu tau) nu a mai avut o prietena de ceva timp ~1an si acum cand a inceput contactul cu o fata(saruturi, mangaieri etc) se excita al naibii de rau
Tot ce am zis mai sus e din propria experientawinking

| Csforever a răspuns:

Da.si nu e prea bine.So mai faca manual