| Maaryyan1 a întrebat:

De ce cand mi se scoala nu mi se face in capul penisului forma de ciuperca? Precizez ca am pielea mai lunga pe penis

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

E normal sa se faca asa. Se face asa la mai multi, nu la toti, dar e normal. Stai linistit.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod normal in stare flasca preputul adica pielea de care vorbesti acopera glandul in totalitatesi chiar il depaseste. Daca in stare erecta glandul nu are forma de ciuperca se datoreaza faptului ca penisul tau are acea forma din nastere si este la fel de normala ca cele de alta forma.

| mihai69 a răspuns:

Capul ca o ciupercă îl vezi la cei care au penisul circumcis (și erect); cum tu ai prepuțul intact, nu o să ai acea „formă" decât dacă îl decalotezi tu manual.

Răspuns utilizator avertizat
| tupuiointrebare a răspuns:

Intra pe acest link, nu este o problema grava.
http://www.sfatulmedicului.ro/......unga_52318