| iuonak93 a întrebat:

De ce cand vreau sa adaug pe cineva in lista la yahoo mesenger nu merge? id'u il scriu bine am incercat de pe alt id si merge, dar de pe cel care vreau eu nu merge uitati ce eroare imi da : http://imageshack.us/photo/my-images/545/89287066.png/ Scuzati de categorie dar vreau un raspuns!

7 răspunsuri:
| ramitzu a răspuns:

In primul rand : nu mai pot eu ca te scuzi tu, nu trebuia sa falosesti categoria asta. Cine sta mult pe TPU rasp din fiecare categorie. Vezi multe raspunsiri aici pentru ca mai intra copii din astea care nu ai ce face acasa si posteaza intrebari sau raspunsuri de duzina dar asta e alta discutie. In aldoilea rand cu messengerul uitate daca ai 1000 de pers in lista daca ai inseamna ca nu te mai lasa sau te-a lasat paan acum depasind limita oricum si acum s-a blocat. Mai exista si alta posibilitate sa ia persoamna sau persoanele respective la ignor sau ele pe tine(verifica, daca stii cum daca nu lasa un msj) sau poate yahoo ti-a blocat id pentru 10 zile pentru ca ai trimis prea multe solicitari fara nici un raspun. Sper ca te-am ajutat.

| iuonak93 explică (pentru ramitzu):

Am pus'o la categoria "potrivita" de cateva ore si nu mi-a raspuns nimeni, nu am 1000 de persoane in lista, nu i-am dat ignore si nu mi-a dat ignore, nu am mai trimis multe solicitari de cateva luni bune

| ramitzu a răspuns (pentru iuonak93):

Stai mult pe messenger? Sau nu ai mai intrat de mult pe respectivul id?

| 93Anna93 a răspuns:

Poate ai lista de yahoo plina. Se poate intampla si asta. Nu stiu care e limita maxima de persoane pe care le poti avea in lista, dar stiu ca dupa un anumit numar nu mai poti adauga pesoane noi.

| Modiga_George_1986 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, nu merge sa adaug un anumit contact. orice alt contact merge, pers respectiva ma vede online, eu nu o pot adauga in lista macar. happy si doar la acel id, am adaugat altul si a mers fara probleme. tot zice ca e o eroare de la server. de 2 luni... happy