| Seby1992 a întrebat:

Cand vreau sa intru in cs imi da o eroare uitati, spuneti-mi care e problema please:

http://imageshack.us/photo/my-images/41/32zf.png/

7 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Este asa de marita imaginea ca inteleg tot.

| Seby1992 explică (pentru Mihail2020):

Pff straight face da-mi add la id eo_stelistu_seby79@yahoo.com si iti dau mai multe detalii.

| Mihail2020 a răspuns:

Aicea TPU prin intrebarii si raspunsuri nu prin mess?
Ca daca iti dau add trebuie sa te si ajut sa faci servarul de cs asa ca lasa.

| Seby1992 explică (pentru Mihail2020):

Pai explica-mi te rog ce are, te rog.

| Seby1992 explică (pentru Seby1992):

Couldn't find Cmd Tokenize String pointer. asa zice ce are oare?

| Mihail2020 a răspuns (pentru Seby1992):

Nu am putut găsi Cmd indicatorul sir de indicatori.
Ti-am tradus.
Acuma sa iti zic acel cs ii lipseste multe fisiere creca este Demo dupa parerea mea si nu se poate conecta la net si la cs ca nu este pus sau extras correct.
Cel mai bine descarca un cs bun ca acesta nu este deloc bun are multe fisiere lipsa.

| Seby1992 explică (pentru Mihail2020):

Nu e asta.Am bagat in folderu de cs Raizo Guard (adica un program anti destroy, exterminate, rape etc) si din cauza lui nu pot intra pe server.Si in plus e cs original, am steam. happy