| anonim_4396 a întrebat:

Adresez intrebarea asta in special fetelor, va simtiti in pericol cand sunteti in apropierea baietilor mai ales singure? In afara grupurilor de prieteni, in pericol vreau sa zic ca puteti fi abuzate sexual.
Eu am ceva mai multa masa musculara si arat foarte dur la prima vedere, dar nu as putea rani o Musca laughing
Intreb deoarece mai ales cu fetele mai tinere si cele slabute dureaza foarte mult pana le fac sa fie confortabile langa mine.

5 răspunsuri:
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Depinde cine e acel baiat, de obicei ma gandesc cand raman singura cu un baiat, adica ma astept la orice de la voi.
Pana acum mi s-a intamplat sa fiu pipaita de obsedati, dar am scapat pe moment, ca dupa dau de altii laughing
Dar sunt si baieti ok cu care chiar ai ce face. NU in sensul ala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde unde ma aflu, cine mai e acolo, daca e dimineata/seara, daca sunt singura cu el.Presupun ca as evita sa ajung intr-o situatie care mi-ar putea cauza frica.M-as simti in pericol doar daca tipul respectiv s-ar puta intr-un anume fel. Daca se comporta normal, nu, n-am de ce.

| simplegirl2 a răspuns:

Pai cred ca si mie mi-ar fi frica, mai ales daca ma intalnesc prima data cu un băiat, necunoscut in sensul ca am vorbit doar prin mesaje.Nu poti avea incredere in nimeni in ziua de azi, mai ales in necunoscuti.Mai ales sa fie si seara si fata săraca, știind ca e singura Si ce pericole o amenință atunci da

| Supicadepui a răspuns:

O singura data m-am simtit in pericol, cand intr-adevar eram singura si era si seara. Norocul meu era ca era iarna si eram imbrobodita de nu si-au dat seama daca-s fata sau baiat, nu i-am privit, nu le-am raspuns si am plecat mai departe. laughing)
In rest, nu-mi fac probleme, stiu sa am grija de mine.

| Irina009 a răspuns:

Păi, da. dacă nu cunosti persoana aia. nu stii ce poate face, dacă cunosti persoana aia. Si ma rog ai incredere in ea si esti foarte sigura ca nu este un boschetar de ala stai si in capul lui..Si faza e că durează puțin ceva, pentru ca poate nu va cunoasteti îndeajuns de bine. Si poate crede altceva laughing