| Zuzazozo a întrebat:

Voi credeti ca in viata se intoarce roata?
Credeti ca unui baiat caruia nu i-a placut de mine si mie mi-a placut de el,e posibil ca acum sa-i placa lui de mine? Adica mereu vrea sa ies afara,se baga mereu in seama primul pe mess, imi zice ca sunt desteapta.
Ce credeti? Cel mai bun raspuns primeste fundita.kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e vorba de "uneori", ci aproape de fiecare data!
Uite un exemplu scurt: Tu, fata draguta il placi pe el. Ii acorzi atentie, deschizi conversatii, te interesezi de el si el observa asta. Se simte dorit si ca atare nu face nimic. Sta si asteapta sa fie "admirat"de tine. Tu, vazand, ca nu primesti raspuns sentimentelor, raresti discutiile cu el. El observa schimbarea, iar acum el este cel care incearca sa vorbeasca din ce in ce mai des cu tine, sa te vada, sa etc. Pentru ca ii lipsesc momentele cand ii dadeai atentie.

Asta a fost o explicatie pe scurt, daca intelegi esenta posibil ca peste un an - doi sa te auzim pe aici cum toti tipii pe care i-ai placut tu acum fac coada in fata usii tale cu flori laughing( putin exagerata ideea, dar orice e posibil).

Arata-i tipului ce superfata esti, du-te si iesi cu elwinking

13 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

E posibil sa-i placa si lui de tine si tie de el...reciproca imbunatatita!

| mona a răspuns:

Totdeauna am fost de conceptia asta, ca in viata roata se intoarce chiar daca e sau nu in favoarea noastra

| Lummy a răspuns:

Da, mie mi s`a intamplat acest lucru...e destul de nasol, adica sa nu fie tarziu pentru el.

| Dropsyyy a răspuns:

Bineinteles ca se poatehappy Fa-ti curaj si intreaba-l daca te placehappy Daca te place, iar tu inca mai simti ceva pentru el, eu zic sa incercati o relatie pentru ca viata e scurta si merita sa o treiesti. Baftaaa:X!

| Iama a răspuns:

Pai sunt unii baieti carora nu le place ca fetele sa se dea la ei si cand tu ai incetat sa te dai la el e posibil sa i se fi pus pata pe tine... Oricum ar fi pofita de ocazie si nu uita ca nici un baiat nu merita sa suferi pentru el happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata nu stii ce te asteapta si orice este posibil, oricind.

| anonima3389 a răspuns:

Da,se poate si acest lucru.

| Allergikaa a răspuns:

Eu cred in asta. Adica mi sa si intamplat:d. Si daca zici ca are nevoie de prezenta ta cu siguranta este nteresat de tin. Mult noroc.

| JuneRain a răspuns:

Da.

| JuneRain a răspuns:

Daca inca iti mai place de el, nu pierde ocazia, e sansa ta, mai ales ca spui ca simti ca te place. Bafta multa! pup

| Filomena24 a răspuns:

Poate ii placea de tine si atunci cand tie iti placea dar erai atat de emotionata sa iti dai seama. cert este ca te place. go for it!

| djina a răspuns:

Ehh...exact asta mi s-a intamplat mie. mai intiimie imi placea nebineste de el desi el era cu alta dar iubita lui dupa un timp la inselat si se uita tot mai mult la mine ....si imi trimetea mesaje dar eu mi-am gasit fericirea alaturi de altul SFIRSIT happy