| Kimy_8371 a întrebat:

De ce baietii dau cu palma la fund fetelor? Adica care-i scopu?laughing) Ca si eu m-am saturat sincer de atatea palme si vreau sa inteleg care-i scopu lor?laughing) Asta inseamna ca un baiat te place sau ce?

8 răspunsuri:
| Twp3w a răspuns:

Da inseamna ca ii place de tine...La unele de exemplu o fac numa sa-si bata joc de ea... La mine in clasa ii o fata mai inalta foarte slaba si asi permit aia sa faca orice aproape cu ea! Deja trec masura o pun pe banca si o pipaie si pauza de pauza ii da peste cur rolling on the floor! Dar mai este una la care ii da peste cur dar aia nu le permite da si ea inapoi in eii! Depindee cum o iei tu in considerare dar sincer mai bine sa fi stapana pe situatie si sa nu te lasi la eii tongue funda plizz:X

Răspuns utilizator avertizat
| MihaiN1 a răspuns:

Mda, intr-un fel te considera draguta.

| BadBoyCristy a răspuns:

Sa te enerveze, nu ti-ai dat seama, si ca sa arate ca le place de tinehee hee.

| ioanateo a răspuns:

Vrea sa te cucereasca...

| raluca_5052 a răspuns:

Sa sti ca chestia asta ma intereseaza si pe mine ca si eu am astfel de probleme la scoala dar eu una nu cred ca iti da cu palma la fund doar pentru ca te place pentru ca baieti dau palme la fund multor fete.

| MosonitorA a răspuns:

Toti baietii sunt asalaughing)nu cred ca inseamna ca te place, dar e posibil daca iti da chiar deslaughing

| LuSsSy a răspuns:

Kimy.nu meaparat ca t place.doar asa sunt ei.mai.,obsedati``obisnuiestete.traim in Romania. tara tuturor posibilitatilorwinking