| anonim_4396 a întrebat:

De ce dupa o relatie de 1 saptamana in care baiatul nu a facut mare lucru pentru acea fata, doar in primele zile i-a zis ca o iubeste, dupa ce se despart se roaga cateva luni de ea sa se impace, dar mai sta si cu altele? Sarutul sa fi fost un motiv? Precizez ca fata nu l-a lasat sa o pupe, de fapt i-a zis asta.

1 răspuns:
| alylove15 a răspuns:

Poate chiar a tinut la acea fata...dar nu si-a dat seama atunci si dupa ce a fost cu alte tipe si-a dat seama ca el pe acea fata o vrea nu pe celelalte.