| alex123mihai322 a întrebat:

Salut T P U!
Într-o relație de câteva luni cine ar trebui sa pupe mai mult, fata sau băiatul?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Relații la 14 ani starter pack...

| Violleta2022 a răspuns:

Pupatul asta nu este ceva ce se vinde la paravalie si apoi se ofera iubitului sau iubitei, ci este gest reciproc, prin care iubitii isi arata sentimentele.
Bineinteles ca participi si tu la pupat, ca doar nu vei sta de lemn, cu gura cascata, doar sa primesti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu va pupati unul cu altul?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

laughing

Pai da... sa nu cumva sa pupi mai mult ca ea, ca peste 1 luna am auzit ca vine revizia si ne ia pe rand. Baietii care au sarutat mai mult ca fetele o sa fie amendati.

Ce treaba are mai? Va jucati acolo? Tu ce esti mama/tata? Copilul?
Daca esti in relatie cu cineva, si tii la acea persoana, conteaza aceste lucruri? Va sarutati cand simtiti nevoia, cand vreti. Acest lucru ar trebui sa fie ceva deosebit, nu asa programat. Altfel nu este decat o... "fita". Daca te gandesti ca o pierzi sau te pierde ca nu o pupi sau te pupa des sau rar, atunci asta e. Se duce si se duce din alte motive, nu asta :/.
Succes in tot ceea ce faci mai departewinking

| Andreeush a răspuns:

Ambii ar trebui.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea daca esti intr-o relatie in care iubirea este adevarata nu mai conteaza cine initiaza sarutul pupatul, dupa parerea mea acela care are o pornire mai mare spre asa ceva eu de exemplu am fost mai pupacioasa decat sotul dar asta nu a insemnat ca nu m-a iubit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambii.

| aimullah123 a răspuns:

In relatie pupa mai mult cine e mai pupacios, si cine are o atractie mai mare fata de cealalta persoana. Cel putin din punctul meu de vedere.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Nu inteleg întrebarea, cand el te pupă asta nu inseamna ca si tu il pupi, deci nu pupati amândoi la fel de mult?

| KateWin23 a răspuns:

Nu contează cine, contează fiecare pup sa fie cu dragoste si tandrețe