| anaiddsff a întrebat:

am si eu nevoie de niste sfaturi din partea voastră.am sa va spun pe scurt.in urma cu 5 luni am avut o relație de 1 an de zil. înainte ca relația noastră sa devina serioasa timp de 2 ani de zile ne întâlneam,petreceam timpul împreună,dormeam la el,dar nu era ceva serios, oficial, ca acum.relația noastră a fost una cu năbădăi,ne certam,ne despărțeam,oană la un moment dat când a fost definitiv, pentru ca mi a spus ca nu ma mai iubeste, ca vrea sa si faca viata cum vrea el.nici eu nu l am mai căutat dar nici el timp de 2 luni.intre timp el si a făcut alte"relații" cu alte fete, eu am stat la randul meu cu altcineva. după 2 luni l am căutat ca sa vină sa si ia hainele,am început sa vorbim,ne am întâlnit,am stat împreună câteva zile, iar apoi mi a spus ca nu poate sa mai fie nimic între noi pentru ca nu poate sa uite ca am fost cu altcineva la puțin timp după ce ne am desp, si ca a fost o greseala sa ne vdm. apoi la o săptămână m a căutat el.ne am văzut.si tot așa.la un moment dat mi a spus ca vrea sa fim prieteni.i am spus ok.ne întâlneam, ieșeam aproape in fiecare zi pana când am primit un mesaj de la băiatul cu care am fost după despărțirea de el si nu a vrut sa mai vb cu mine si mi a spus ca vroia sa se împace cu mine dar eu inca mai vorbesc cu acel băiat.2 salt nu am vorbit deloc,nici nu ne salutam,pana acum o săptămână când am început sa vorbim din nou,ieșim afara, vine ma ia, petrecem timpul impr cu prietenii lui.si nu stiu ce sa mai cred.el momentan nu are nicio relație, vorbește cu fete dar nu are nicio Rel.acum ieșim,vorbim,dar eu nu stiu ce sa cred,ce are de gând de fapt,ce vrea, nu stiu cum sa reacționez mai departe, ce sa fac?

7 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu iti este clar? Vrea sex. Cand vrei o relatie serioasa cu cineva, pui tot sufletul in ea, nu merge o saptamana da una ba.
Daca si tu vrei sex, sunteti gand la gand cu bucurie. Daca nu, fa-l sa dispara si cauta-ti unul care sa iti ofere ceea ce vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii vorba aia " fetele sunt mai mature"? tu esti exceptia de la regula. e clar omul ca te tine drept rezerva. cauta unu serios

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e nici macar rezerva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ai zăpăcit de tot laughing

| D4ny3l4 a răspuns:

Sincer?
M-a luat durerea de cap.
In primul rand nu am inteles motivul despărțiri, what ever.
Parerea mea e sa il lasi, cât timp iti va mai face asa? Serios acum?
Viața e scurtă, nu o irosii pe persoane care nu te pun pe tine pe primul locwinking

| anaiddsff explică (pentru D4ny3l4):

Stiu.dar nu pot sa stau cu altcineva.noi cică suntem prieteni, dar daca ar vedea ca sunt cu altcineva ar lua foclaughing iar n ar mai vorbi cu mine.nu înțeleg ce intenții are.

| SkyPilot a răspuns (pentru anaiddsff):

Dupa cum ti-am spus, sex. Nu vrea concurenta si boli.