| MadaliNNNNNNN a întrebat:

De ce dupa te desparti de o fata o urasti si zici "cum am putut sa stau cu ea..."

Răspuns Câştigător
| xena_1013 a răspuns:

Orgoliul iti spune asta ca sa poti trece mai usor peste asta:*:*dupa ceva timp iti dai seama ca ai parasit o persoana deosebita(asta zic in cazul meu) DE EXEMPLU SI PRIETENUL MEU ESTE MAI URATEL SI DUPA CE M-AM DESPARTIT DE EL(vorbisem 2 ani)LA FEL ZICEAM "CE URAT E..CUM AM PUTUT STA CU EL"DAR ZICEAM ASTA DIN ORGOLIU..IN FINE..ACUM NE-AM IMPACAT SI E OK:*

3 răspunsuri:
| Ina93 a răspuns:

Pentru ca atuncea dupa ce te despartie de o persoana incepi sa o urasti si asta iti vine sa zici la nervi. dar dupa ce iti refaci relatia cu afla fata nu o sa mai fie asa

| maryangelll a răspuns:

Fiindca relatia s-a terminat prost si sti cum se spune ca "dragostea este oarba" si nu vezi defectele celuilalt atunci cand esti indragostit de el. Dupa ce dragostea trece restul-i poveste...

| xena_1013 a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fosst de ajutor:*(mesaj pentru MadaliNNNNNNN)