| luluzica23iubita a întrebat:

cum ii zici unui baiat ca de desparti de el intr-un mod care sa nu-l raneasca?

Răspuns Câştigător
| Mademoiselle a răspuns:

O sa il raneasca orice i-ai spune! Doar poti sa faci sa nu il doara atat de tare... Spune-i ca vrei sa luat-i o pauza, nu stii pentru cat timp, poate o zi poate 2 poate o luna, ca sa va ganditi cum e mai bine, daca e bine sa mai continuati sau daca nu, sa va pune-ti ordine in ganduri! Este cel mai frumos mod de a spune si cu toate astea tot va provoca o rana in inima! Dar macar il lasi sa mai spere! Succes te pup :*

| luluzica23iubita explică (pentru Mademoiselle):

Multumesc pentru safat o sa incerc sa ii zic asa

| Mademoiselle a răspuns (pentru luluzica23iubita):

Dar gandeste-te inainte foarte bine daca iti doresti cu adevarat lucrul asta, pentru ca eu am renuntat la el si acum imi pare rau :-

9 răspunsuri:
| Feliciann a răspuns:

Spune-i ca vrei sa luati o pauza ca ai mult de invatat de exemplu tongue

| eluboy13 a răspuns:

Eu m-am despartit de vreo 3 prietene spunandu-le ca sunt gay, mi s-a parut cea mai la-ndemana solutie, nu cred ca le-ar putea rani asta

| tenutza a răspuns:

Pai poti sa ii spui ca iti place ft mult de el dar nu ai reusit sa il scoti pe fostul din mintea ta, pentru ca inca il mai iubesti...

| Jables1 a răspuns:

Daca e o despartire nu ii da sperante.o sa il faci praf.fi ferma si cat mai scurta.e barbat.indurawinking

| Joleen a răspuns:

Daca chiar vrei sa scapi de el. ai putea sa nu ii mai raspunzi etc.Dar din moment ce nu vrei sa il ranesti tu mai ti probabil la el. de ce sa faci asta?happy

| DanaDaniela27 a răspuns:

Pai ii spui, ca tu il placi dar pentru un timp ai vrea sa fi singura, sa iti pui liniste in ganduri, si ii spui ca o sa ramaneti amici. happy Funda?

| Doinitzz a răspuns:

Sincera sa fiu daca tine la tine il va rani orce dar astta estee. si totusi e multt mai bine sa-i zici in fata deoarece scriindui sau de ex sa ii spona alt cine va fi si mai durereos si plus asta poti eshi lasa in fata lui. Cum se zice inima in dinti si inainte :** successs