| VrRos49 a întrebat:

De ce e atât de greu de convins o fată pentru sex?
Un băiat poate fi convins foarte ușor de o fată dar acest lucru nu se intampla niciodată. Fetele nici nu vorbesc despre sex și ele o fac doar dacă au iubit, așa zic ele...

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca nu ar fi misoginia religioasa, societăți care face femeia curva ușor, misogini, frustrați, inceli, treaba este ca nu o fac de rușine, reputație proasta, păcat, plus ca bărbați sunt foarte putini care le atrag cu adevărat, ele abia acum iți pot alege ceea ce vor, mileni întregi nu au putut alege, misoginia masculina este enorma, erau considerate doar niște incubatoare si sclava atât

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Plus ca băieți sunt si prosti, daca o fata se lasă, băieți o jignesc, critica o fac curva, vs acel băiat care este lăudat, tu daca ai fii fata cum ai reacționa, plus ca sunt obsedati sexuali,nu ai ce conversa cu ei, te vad doar un obiect sexual, daca il refuza e curva materiala, daca accepta e curva, femeia e mereu facuta curva iar barbatul un erou sfant

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i greu deloc, arata-i banii la oricare fata de pe centura orasului si se vor bate sa faca sex cu tine!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu sunt greu de convins, vor mult flirt inainte. Refuzurile sunt de multe ori in joaca.
Baietii sunt "usor de convins" pentru ca se vand ieftin si n-au pic de pasiune.
Iar spre surprinderea ta, fetele vorbesc despre sex (cand au cu cine), si au mai multe partide fara obligatii decat multe categorii de baieti.

| OldSoul a răspuns:

Pai tu, ca baiat, nu ai cum sa ramai insarcinat laughing
Cumva asta e problema.
Ca daca o fata vrea sa faca sex, are nevoie macar de o urma de incredere in baiatul respectiv, macar sa stie ca o sa intretina acea relatie sexuala in mod protejat pe tot parcursul actului laughing
Si mai este inca o smecherie...
Daca tu nu i-ai demonstrat ei unele lucruri... o sa te refuze.
Si aici ma refer mai exact ca daca nu i-ai demonstrat ca stii sa-ti tii gura laughing
Nu o sa faca niciuna sex cu tine daca stie ca in momentul doi tu o sa se te lauzi cu asta. Pentru ca o sa pice ea prost, si e normal sa nu vrea o reputatie de femeie usoara.
Iar pe langa asta, mai e si chestia sa te placa totusi, cat de cat, acolo laughing

Cumva un baiat daca face sex cu multe fete e considerat smecher...
Daca o fata face sex cu multi baieti e considerata... Stii tu cum happy

| Hammurabi a răspuns:

Nu e deloc greu de convins. De fapt, nici nu trebuie convinsă.
Trebuie doar să fi ceea ce vrea ea. Să "corespunzi" cum se spune.
Doar n-ai vrea să facă sex cu oricine și oricum. laughing
Pentru unele e suficient cum arăți. Pentru altele trebuie să-ți meargă și mintea.

| Goete a răspuns:

Despre ce vorbesti?

Cred ca n-ai avut camera separara in timpul copilariei laughing

| Goete a răspuns:

Nu e totuna sa vrei s-o convingi din cuvinte sau s-o incalzesti fara cuvinte si sa ajungi la sex

| Crackman a răspuns:

Si ele fac dar doar pentru tipii potriviti lor sau in viziunea lor

| LordCristobal a răspuns:

Pai trebuie sa ii câștigi inima înainte să faci sex cu o fata.Gandeste-te că au și ele mândria lor, nu pot lăsa pe oricine să pătrundă în spațiul lor intim.

| Goete a răspuns (pentru LordCristobal):

Daca se stie, nu

| haileewatson a răspuns:

Esti un copil frustrat. Normal ca nicio femeie intreaga la cap nu se culca cu tine daca esti genul care se plange pe TPU ca nu e bagat in seama de nimeni. Probabil esti genul care scrie "buna cf" ca disperatul si se asteapta ca o necunoscuta sa faca sex cu el dupa o zi. Mai iesi si tu din satul ala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DIn intrebare ori esti virgin ori ai foarte putina experienta cu femeile. SI cred ca ai maxim 20. Mai departe... Depinde de femeie zic eu, desi am avut mai multe parte de sex cu barbati. Nu e o regula, sunt care accepta foarte usor si nu trebuie sa "zici cumva", dar sunt si la care este mai complicat. Asa e lumea hetero.