| anonim_4396 a întrebat:

De ce e masturbarea anala benefica pentru barbati?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cine spune că ar fi?!?
Poate fi eventual plăcută pentru unii, dar nu e dovedit că ar fi și benefică.

| OldSoul a răspuns:

Pe asta de unde ai mai scos-o?

De fapt, stai, nu raspunde, cred ca stiu raspunsul.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Hmmm! Te referi la introducerea unor obiecte sexuale in anus? Pe unii ii excita, pe majoritatea nu. Dar ca ar fi benefica... nu am auzit.

| HazelEyes77 a răspuns:

Unde ai auzit asta? Nu cred ca e benefica mai degraba placuta pentru unii barbati.

| andrey69 a răspuns:

De cand cu netul asta toata lumea este experta si le stie pe toate dar atata de prost sa fi sa crezi idioteniile astea? mai iesiti din lumea asta virtuala ca o sa muriti de **** ascunsi in debara