| madness123 a întrebat:

Masturbarea anala/masarea prostatei la barbati. PRO sau CONTRA?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e rau un masaj lingham. Eu am apelat la una si am reusit sa fac sex cu ea gratuit laughing 2x1 misto experienta. Numai sa nu se grabeasca altfel nu e cine stie ce, sa isi faca datoria in conditii

| anonim2533 a răspuns (pentru mgtow):

Poti sa imi explici la ce se refera intrebarea lui? Nu stiu si mi as dori sa inteleg...multumesc

| epurasu a răspuns:

Pentru a regreta mai tarziu! e indicat a nu te atinge de prostata!

| madness123 explică (pentru epurasu):

De ce?

| epurasu a răspuns (pentru madness123):

Prostata este o glandă sexuală masculină care înconjoară primii centimetri ai uretrei situată sub colul vezical, chiar în faţa rectului..Masarea ei poate produce adenomul de prostata aceasta este o afecţiune caracterizată prin apariţia unei tumori de natură benignă la nivelul prostatei şi care afectează reversibil calitatea vieţii si poate sa apara cancer al prostatei.