| Nimenisinicaieri a întrebat:

Hei TPU, am revenit cu problemele mele cu viata sexuala. Am incercat cu iubita mea sa fac sex (pentru prima data pentru mine) (4 incercari) deci incepem, ne frecam, ne sarutam pe gat, ne pupam peste tot ca intr-un preludiu, totul merge bine, ne dezbracam, o excit si eu cu degetul ...ma excita si ea pe mine cu lb, dupa 5 minute incercam sa facem sex si in momentul ala, cand incerc sa fac penetrarea ejaculez apoi ma duc ma spal si o iau de la capat. Penisul revine tinandu-se constant tare in momentul penetrarii, iar ejaculez si a treia oara nu am mai incercat. Incerc de 4 luni cu 2 fete si mi se intampla aceeasi chestie, la momentul penetrarii, scade la 80% si ejaculez. Credeti ca este nevoie de un consult sau ceva? Partenera mea nu mai rezista mult, cred ca o sa o pierd asa ca nu o pot multumi.Ce este nevoie sa fac sa pot face si eu SEX odata?(17 ani)

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La un sexolog. Se vindecă.

| Nimenisinicaieri explică (pentru sadrian46):

Oare daca iau pastile de la sexshop pentru intarzierea ejaculari m-ar ajuta

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine este bine sa consulti un medic urolog sau un psiholog. Ei iti vor da sfaturi utile. Succes!

| Nimenisinicaieri explică (pentru Emilian65):

Oare daca iau pastile de la sexshop pentru intarzierea ejaculari m-ar ajuta?

| răspundtot a răspuns:

Penisul la 17 ani încă e în dezvoltare. Ai nevoie de antrenament singur, încă nu ai ejaculare prematură ci e ca și un joc. Până te obișnuiești cu el, ţi se pare că dă eroare

| Asuganni a răspuns:

Trebuie să te duci la medic.

| Nimenisinicaieri explică (pentru Asuganni):

Oare daca voi iau pastile de la sexshop pentru intarzierea ejaculari m-ar ajuta?

| Neymarjrfive a răspuns:

Du-te la un doctor urolog cât mai repede, nu este nicio rușine.