| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a întrebat:

De ce este considerat sexul cu un bărbat care are penisul circumscris asemănător ca un vibrator? Sau nu asta-i adevarul?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aiureală.

| Hammurabi a răspuns:

Cine consideră sexul cu un bărbat la fel ca un vibrator? laughing
Poate ai vrut să întrebi de ce seamănă penisul unui bărbat circumcis cu un vibrator.
laughing Pentru că nu există dildo-uri sau vibratoare cu formă de penis necircumcis.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

De 5 ori ti-am citit prostia de intrebare si tot n-am inteles-o.
Apropo, circumscris e o forma geometrica intr-o alta forma geometrica, in ***.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Citeste-o ca și cum ar fi virgula după "circumscris"

Plăcerea resimțită de femeie când folosește un vibrator, este aceiasi ca cea când face sex cu un penis circumscris.