| Marianjdjsjwj a întrebat:

Ar trebui sa ma simt trist ca nu am penisul circumscris?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In niciun caz NU at trebui sa existe sentimentul de tristete in cazul tau fiindca nu ai niciun motiv plauzibil, logic si rational incat sa fii intr-o asemenea stare. Este complet ilogic si irational ca penisul sa fie mutilat prin operatia de circumcizie, daca NU exista o afectiune sau vreun motiv medical real care sa necesite cu adevara indepartarea acelei parti a preputiului. Operatia de circumcizie a penisului, se practica numai in anumite tari cu culturi si religii ultra conservatoare si in S.U.A. in urma unei campanii de informatii false, care a fost promovat de un medic ...iresponsabil. laughing

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, bucura te ca esti sanatos.

| Violleta2022 a răspuns:

In nici un caz!
Dar tot va trebuii sa ai grija de el si sa-l speli zilnic cu apa calda si sapun, sa nu ramane smecma si urina intre faldurile lui, ca se irita si miroase urat.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Intr-un triunghi sau un patrat?

PS: Invata limba romana, e mult mai utila decat prostiile tale din cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ti-a venit ideea asta? Trist ai voie sa te simti cand, Doamne fereste, iti moare cineva drag. In rest, orice s-ar intampla, n-ai de ce sa stai trist.
Totusi, de unde asta cu penisul circumscris?

| Marianjdjsjwj explică (pentru anonim_4396):

Chestia asta a pornit de la colegi mei.Ei m-au intrebat

| Patronu1 a răspuns:

Sub nici o forma, nu, bucurate ca nu ai **** de evreu. Ști de unde pleacă de fapt toată treaba cu circumcizia? Ideea era sa le scada dorința sexuala a indivizilor respectivi ca să controleze o populație mai mica și ca să nu "păcătuiască". Și ca să nu te mai simți tu trist, îți zic și o gluma: Vrei sa auzi o gluma cu evrei? Evrei ****