| anonim_4396 a întrebat:

De ce fac baietii dragoste fara prezervativ?

Răspuns Câştigător
Alte răspunsuri
51 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pt ca ele is prostutze, ignorante fata de importanta sanatatii aparatului reproductiv, teama de a nu-l pierde daca refuza, nu stiu cate BOLI POT CONTRACTA!, idioata comoditate, fac pe vitejii si "maturii", nestiind ca si in cele2/3 picaturi ce apar la excitatie, sunt 50 fde milioane de vajnici campioni olimpici la innot, care le pot face rapif mamici, sau le pot imbolnavi urgent, si sa vezi atunci "distractie": Sms-uri, discutii, jale si lacrimi, si amenintari diverse, etc...Penibil!, cand se pot evita cu o mica si amuzanta, dar constienta pauza de 7-10 secunde, care te feresc de belele! NU MAI FACETI SEX FARA PREZERVATIV! SI FETELE TREBUIE SA AIBA IN GEANTA, CEL PUTIN UN SET DE 3 BUCATI! SI MARE ATENTIE LA IGIENA LOCALA SI GENERALA, CAT SI LA MANICHIURA, SA FIE IREPROSABILA!, LA AMANDOI!

| psiholoaga a răspuns:

Cica din placere mai mare...

mlm
| mlm a răspuns:

De obicei prezervativul ai dranjeaza pe cei care sint nesiguri pe ei, de multe ori nu al folosesc pentru ca au teama sa nu ejaculeze exact in momentul cand vor sa si-l puna(asta desigur ma refer la metoda coitului intrerupt)

| Sara a răspuns:

Pentru placere mai intensa devin inconstienti, la fel si tinerele domnisoare ce le accepta mofturile.

| Parintele a răspuns:

Se simte mai bine fara prezervativ.Stii ca sunt unii care atunci cand pun prezervativul. le moare rolling on the floor?

Alte răspunsuri
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Unele persoane chiar manifesta o anumita sensibilitate la substantele cu care sunt lubrefiate prezervativele. Plus ca exista o diferenta de gandire; sunt unii care se inhiba, dupa cum sunt altii care se simt mult mai in largul lor cu prezervativ. Gusturi si... gusturi.

| anonim a răspuns:

@Andy.cel.cu.20-CM-andy,psiholoaga a dat acel raspuns cu o directie bine stabilita.si cred ca nu ma insel, asa-i?winkingea este contra sexului neprotejat.rolling on the floor tongue

| Zoombe3 a răspuns:

Din lipsa de educatie sexuala.

| selef a răspuns:

De placere.

| AllenTJ a răspuns:

Pentru ca tu ai cunoscut numai din astiawinking

| meioana a răspuns:

... pur si simplu e mai placut si nu trebuie sa stai sa desfaci prezervativu si alalte...treci direct la actiunehappybatting eyelashes

| flori_8244 a răspuns:

UNII DINTRE EI SUNT FOARTE COMPLEXATI SI CRED CA ASTFEL SUNT MAI BARBATI.IN IMAGINATIA LOR, OBTIN MULT MAI RAPID PERFORMANTE SEXUALE.

| valsulnorilor a răspuns:

Din pura comoditate. E mai placut sa intri asa cand crezi ca e momentul optim de cat sa stai sa-ti pui caciula pe cap.

| hugin a răspuns:

Dragoste = fara prezervativ. Cu prezezrvativ = sex. Simplu nu crezi?

| kalymari a răspuns:

Am intrebat un baiat si mi-a raspuns asa:,, placerea e mai mare fara prezervativ!" depinde si de baiat dar din cate stiu eu majoritatea baietilor se plang de faptul ca prezervativul ii jeneaza si nu pot ajunge la placerea la care ar ajunge fara prezervativ... oricum stim destul de bine ca prezervativul protejeaza cel mai bine pe ambii parteneri (de boli, sarcina, etc.) insa nu este 100% sigur...nu va bazati pe el! si app ...intre doua pers care au o relatie mai apropiata care nu se defineste prin cuvantul,, sex" si care au incredere unul in celalalt ar putea exixta si alte metode de a se simti si de a fi protejati bine fara a avea incidente neplacute...(de aici intelege fiecare ce vrea .las la latitudine voastra)... app unii baieti nu folosesc prezervativ pentru ca se bazeaza pe faptul ca se pot,, abtine" /// daca nu am dreptate astept alte comentarii...

| Snoopyyy a răspuns:

E Criza si is prea scumpe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamna sau domnisoara Psiholoaga baieti fac dragoste sau sex cu fetele fara prezevativ evident ca din placere mai mare.
NU aveti de unde sa stiti pentru ca nu aveti cum sa vil punetilaughing dar exista si pentru femei si apoi sa vad cum v-ati impaca cu ideea ca aveti ceva ce va jeneaza.

Un lucru e cert prezevativul trebuie folosit pentru a evita o boala nedorita sau o sarcina pers cu care facem sex.
Dar daca am o relatie destul de stabila imi asum riscul dupa un control amanuntit ata din partea mea cat si a fetei cu care sunt.

Bolile alea necrutatoare au aparut parca in sec. al IX cand era prostitutia in voga si s-a intamplat sa fie o prostitutie mai mare ca si acum doar ca ei nu au prea folosit prezevative, probabil nu existau pe vremea aceea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu prezervativ e ca si cum ai linge mierea prin borcan

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu ca un baiat cand vrea sa faca sex face si cu prezervativ dar face si k vrea si k face si de nevoie! Oameni insurati fac dragoste fara prezervativ casa faca copilasi...si cand nu vor sa mai faca copilasi fac cu prezervativ...Eu asa stiu!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu de regula fac sex fara prezervativ, imi place sa simt cum patrunde penisul in vagina fetei, dar desigur daca nu o cunosc folosesc prezervativ, pentru. siguranta.Cand o fac fara am grija ca sa ejaculeziin afara vaginei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Penttruca este cu totul altceva... ian ca de ex pune o punga pe limba si maninka mincare sa vezi cum nare acelasi gust.asa si cu sexul e mai bine dar e mai pericolos cel putin pentru virsta adolescentului ca pentru cei mari nu cred ca e o frica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Earea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca fata sa vada ca baiatul este indragostit de dinsa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca i mai frumos si te simti mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ion creanga?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaa. stii imi place cuvantul sex si sarut de aceea fac baietii dragoste fiindca au pofta de sex star rose

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce sex drag

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa faca copii