| ChioruL14 a întrebat:

De ce femeia pune mainile la urechi cand aude de supt p. a, dar la gura, nu? Adica care-i mai nesimtit/pervers dintre noi, eu ca o spun sau ea ca o face?

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ea ca accepta! Sa suga...

| Dennys1521 a răspuns:

Majoritatea cand aud de sex oral, o baga pe aia :-&neaa scarbosrolling on the floor
si peste o saptamana le vezi cu pl de 25 cm pana'n gat
pune mana la urechi in speranta ca nu audelaughing

| AlleyChann a răspuns:

Eu nu pun...

| florin193 a răspuns:

Buna intrebare. asa fac toate cand le pui cate o intrebare de genul ala.
"nesimtitule" cum sa fac eu asa ceva si dupa cateva zile afli ca are centura neagra in **** laughing

| PeanutsAdri a răspuns:

Sa sti ca multe femei fac asta pentru persoana iubita! Se umilesc, dar atata timp cat rufele se pala intre ei, bravo lor! Pana la urma si voi dati limbi.voi de ce nu va tine-ti limba acolo? de ce nu va pune-ti si voi mana la gura? si va pune-ti mainile la urechi cand auzi-ti de asta!