| Kakarotto2016 a întrebat:

Cine este mai pervers in general Barbatul sau Femeia?

17 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu

| RAY a răspuns:

Bărbatul dar femeia îl joaca apoi pe degete.

| Violleta2022 a răspuns:

Perversitatea vine de o minte bolnava, nefiind o preferinta normala a femeii, sau barbatului.

| Kakarotto2016 explică (pentru Violleta2022):

Toate lumea are o minte pervesa. Daca tu nu ai avea o minte perversa atunci nu ai stii ce e dragostea sau iubirea.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Kakarotto2016):

Asta-i doar in capusorul tau, care nu are nici o experienta de viata si nu intelegi ca dragostea pura si adevarata vine din inima, neavand nimic de aface cu perversitatile!

| Kakarotto2016 explică (pentru Violleta2022):

Corect! Ai mare dreptate! Nu de contrazic. Dar un pic un pic este si mica o pervesitate acolo (un pic).

| Violleta2022 a răspuns (pentru Kakarotto2016):

Nu exista perversitate in dragostea adevarata, pentru ca dragostea trece prin inima, ori perversitatea prin creier, fiind planuita si ravnita.
sunt 2 lucuri diferite!
Perversitatea tine de o minte bolnava psihic care se cramponeaza de anumite traiti fizice, nu emotionale, ca ale dragostei.

| Kakarotto2016 explică (pentru Violleta2022):

Ok Julieta. Se pare că ai experiență, dar eu din păcate n-am experiență.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Kakarotto2016):

Asa este, am f multa experinta. M-am maritat din dragoste si uite ca rezista si dupa 3 decenii, odata ce a fost una sincera, din inima.

| Apokales a răspuns:

Cred ca barbatul este mai pervers. Adica Lolita n-a fost scris de o femeie, nu?

| NotNamed a răspuns:

Amandoi clar fara dezbatere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Țiganul/tiganca

| MariaMaia879 a răspuns:

Amandoi! Daca o sa auzi vreodata o femeie care zice ca ea nu e perversa, ca ea e mai blanda, etc, te minte. Daca nu arata asta, inseamna ca are o minte perversa pe care o tine ascunsa.

| Kakarotto2016 explică (pentru MariaMaia879):

Deci daca Femeia spune ca nu este o perversa, asta inseamna ca are o minte mare de pervesitate?

| MariaMaia879 a răspuns (pentru Kakarotto2016):

Inseamna ca nu tu spune ceea ce gandeste. Tu o vezi daca e perversa cu tine, iar daca sta nu se intampla inseamna ca doar gandeste pervers si nu se exteriorizeaza. Raspunsul este ca si femeile sunt perverse.

| alinstefanvlad a răspuns:

In 2021 nu mai exista notiunea de barbat sau femeie! gen wtf

| BeHappyLikeMe333 a răspuns:

Barbatul