| Lewis95 a întrebat:

De ce femeile frumoase sunt curv/e și nu rezistă să stea într-o relație serioasă?

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Romanii intr-adevar sunt analfabeti, au probleme grave in intelegerea unor termeni de gradinita. curva e fata care face sex pentru bani, fetele frumoase este perfect logic si uman sa nu reziste relatiilor serioase pentru ca este mare pacat sa nu profite de tinerete si de frumusete. relatii serioase e de preferat dupa 40. viata e scurta oameni buni, societatea va spalat creierele cu relatii serioase, casatorii, nunti unde mintal va autodistrugeti incercand sa va incadrati in tipar. este de speriat

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Hehe bravo fratzica

| RAY a răspuns:

Alea frumoase cum atrag multi barbati in jurul lor care le tot face avansuri non stop e normal ca mai gresesc si ele, omul e o fiinta poligama, monogamia e un mit, in realitate genetic cu toti suntem curve si curvari asta e adevarul, asta e natura umana, mii de ani barbati au sclavit femeile si lea bagat in cap ideea ca ele sunt monogame iar ei sunt poligami asa ca pot merge la curve, tu nu ai face sex non stop daca ai putea? dorinta sexuala e non stop in capul nostru asa ca suntem poligami si cand iubim pe cineva, ce daca iubesti o fata devi homosexual sau asexual? de parca barbati frumosi rezista

| Violleta2022 a răspuns:

Ideea ca o femeie frumoasa este curva, este doar in capusorul celor fara creier, care-s frustrati ca au sula mica si nu pot ajunge sa satisfaca o femeie frumoasa!
O femeie frumoasa va sta intr-o relatie serioasa, atata vreme cat barbatul o respecta, iubeste si-i ofera dragostea si atentia cuvenita.

| Nemessys a răspuns:

Sunt frumoase datorita machiajului si pentru ca asa vor ele sa fie. Vor sa atraga atentia cu,, frumusetea" lor ca dupa sa fie pupate in cur de toti prostii. happy Asta e genul de femeie, frumoasa la exterior dar urata prin interior. tongue Vorba aia : degeaba e frumoasa daca e proasta.
Da pe naiba... daca e proasta, e mai usor de adus in pat. Deci mai bine proasta decat desteapta. happy. Asta e combinatia perfecta... o fata HOT si proasta care e mai usor de adus in pat e mai apreciata decat una fara forme, dar care stie ce vrea de la viata si este desteapta. happy

Oricum, ele nu rezista sa stea intr-o relatie deoarece comunica cu mai multi baieti si bineinteles ca aia sunt prosti si se dau la ea si in cele din urma ajung sa o cucereasca si asa il parasesc pe actualul. happy Pentru ca viitorul i-a oferit ceva ce fostul nu a putut. Femeile de genul asta nu inteleg ca niciun baiat nu este perfect si nu poate avea tot ce isi doreste ea. De exemplu sa zicem ca ea este intr-o relatie cu un baiat care are un salariu decent si o iubeste foarte mult deci ii ofera iubire sincera. Daca dupa aia un baiat super bogat se da lea ea, bineiteles ca o cucereste ca na. o poate duce intr-o vacanta in Hawai happy. Dar ce sa vezi ca barbatul bogat nu stie sa o iubeasca cu adevarat cum o putea face acel barbat mai,, sarac".
Deci concluzia este ca ele de cele mai multe ori sunt pe interes. Aleg,, oferta cea mai buna" si in scurt tim se plictisesc de ea si vor ceva nou. De exemplu cum este si un copil. Sa zicem ca acum isi doreste foarte FOARTE mult o jucarie, peste cateva zile i-o cumperi, se joaca cu ea si dupa se plictiseste si vrea alta noua. happy Cam asa sunt si ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista si femei frumoase care nu sunt cum ai zis tu.
Auzi, ce concluzie ai tras!

| BarbieGirl13 a răspuns:

Hai ca nu toate care sunt frumoase sunt curve. Depinde ce intelegi tu prin frumos. Fetele frumoase nu sunt doar cele care au o infatisare de super model...sa stii ca poate, la un moment dat in viata, vei da de o fata pe care tu o vei vedea foarte frumoasa si iti va placea de ea, dar unii din jurul tau vor spune ca nu e asa frumoasa si in plus, vor spune si cuvinte urate despre ea. O fata e frumoasa daca iti place tie cum arata. Da..sunt si fetele alea la care, orice s-ar uita, ar spune ca sunt frumoase. Dar trebuie sa iti alegi una care e si frumoasa si buna. Nu doar frumoasa, care se uita dupa altii.

Răspuns utilizator avertizat
| BarbieGirl13 a răspuns (pentru nimportequi):

Hahaha

| BarbieGirl13 a răspuns (pentru nimportequi):

Numele de utilizator chiar nu are nici o relevanta. Poate imi place barbie si no.laughing