| ffgfgffgfg a întrebat:

De ce femeile mature, care au între 35 și 45 de ani sunt foarte atrăgătoare și emană mai multă feminitate în comparație cu astea tinere, sub 30? Dintotdeauna m-au atras femeile între 35 și 45 de ani, cochete și stilate, care se îmbracă provocator, care au câteva riduri discrete. Este ceva normal asta sau este o problemă psihologică, având în vedere că în adolescență eram teribil atras de sora mea mai mare cu 10 ani cu care, din păcate, nu am reușit să ajungem la un consens să ne facem sex oral reciproc. Chiar și în ziua de azi, fiind major, tot mai simt atracție față de sora mea și ea știe asta și mi-a zis că dacă eram frați vitregi mi-ar fi făcut pe plac dar așa nici nu se gândește. Deși greșesc numai când gândesc așa, nu pot să-mi stăpânesc obsesia mea față de ea, pentru că e culmea: Sora mea este tipul de femeie care ma atras dintotdeauna și totodată un gen de femeie pe care rar am ocazia să-l văd și de asta mi-e ciudă că sunt conștient că nicio femeie nu va fi ca sora mea, nu va arăta atât de bine și frumos ca ea și nu va avea niciuna personalitatea pe care ea o are iar lucrul asta mă face să trăiesc într-o frustrare bolnavă care îmi afectează viața. Chiar dacă acum suntem fiecare la casa lui, eu tot la ea mă gândesc și mereu i-am spus că tot ce-mi doresc în viața este este să accepte să facă sex odată cu mine, apoi pot să mor liniștit. Ea spune că și ea a fost atrasă de mine dar că a ales să plece exact din acest motiv, că este mai mare (a zis ea) și că trebuie să gândească mai limpede decât mine. Ce părere aveți despre ceea ce mi se întâmplă mie și cum credeți că aș putea să scap de obsesia pentru sora mea? Menționez că nu sunt retardat și nici bolnav psihic. Sunt un tip normal...

8 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Daca nu esti nebun si nici retardat cum spui sigur ai o imaginatie destul de bolnava, stai si n-ai ce face si iti vin ideile astea sexuale sau erotice, dupa vii aici si le arati, ca noi sa venim si sa apreciem ce tare esti tu laughing Esti slab la SF-uri asta e clar.Asa da ai sa zic inclnatie sa scrii, dar la capitotul imaginatie sati destul de prost laughing

| sofisis a răspuns:

Mda, ce sa zic? Sora ta vitrega a avut o maturitate care tie ti-a lipsit. Si in continuare iti lipseste. Si cred ca esti atras de femeile de peste 30, deoarece inconstient cauti substitut pentru ce nu ai avut: sora-ta. Nu este absolut nici o problema daca te atrag femeile mai in varsta. In schimb este o problema fixatia fata de sora ta.

| alina2k18 a răspuns:

Hmmm daca de mic esti atras e clara treabawinking
La Psiholog, poate reusesti sa iti scoti asta din minte desi e f greu.
Ideea e sa nu o pui in practica, asa toti avem fetishuri/fantezii interzisewinking
PS: Vrei sa zici ca femeile de 35-45 emana feminitatea si sunt atragatoare pentru tine personal, ar fi bine ca toti barbatii de 50 ani sa se uite tot la astea de varsta lor dar, ce sa vezi tot pustoaicele le plac laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Lichan1 a răspuns:

Ori ești nebun ori ești nebun tu alegi

| tpu12121222 a răspuns:

Nici un nebun nu admite ca-i nebun!
Parerea ta despre femei iti apartine si este subiectiva, evident.
Atractia dintre tine si sora ta, va priveste. Daca tot ai prezentat-o aici si astepti reactii, cel mai bine ar fi sa ii accepti decizia: de a nu da curs atractiei dintre voi.
Cati ani ai?

Dude, nu trebuie ca femeile sa fie precum mama ta, precum sora ta, precum fosta etc. Fiecare femeie este unica, descopare-le pe fiecare si crede-ma ca nu vei avea frustrari bolnave, ci placeri nedescoperite pana atunci.

Pe scurt: treci peste si respecta-ti sora, altfel vei fi un dezaxat.
Nu cred ca-ti place comentariul meu, insa, nici mie nu-mi place sa mint gratuit.

| QQanswer a răspuns:

Nu spun ca esti bolnav psihic dar nici mult nu mai ai daca ai avut ganduri necurate cu sora-ta. Poate ca femeile de 35-40 de ani ti se par mai atragatoare pentru ca au experienta, sunt sigure pe ele si multe stiu deja ce asteptari au de la viata.