| fsdfgdfgfsdfds a întrebat:

Bună seara, băieți și fete. Doresc ca la această întrebare să-mi răspundă ambele sexe dar cu precădere bărbații care au ceva mai multă experiență în relațiile cu femeile și în arta sexului... Mereu, când văd o femeie cu un fund mai mare, mai ferm și mai apetisant mă gândesc oare cum se simte un bărbat când face sex cu acea femeie, când îi penetrează acel fund teribil de excitant? Nu am experiență cu femeile deoarece până acum am avut doar două relații: prima cu un băiat, asta a fost din perioada pubertății și până pe la vârsta de 16 ani, când mi s-a tăiat pofta de sex anal deoarece începusem să am un oarecare disconfort psihic din cauza faptului că mă autoconsideram homosexual iar de atunci am pus capăt relațiilor sexuale anale și orale cu acel băiat care era cu 2 ani mai mare decât mine. Nu vreau să înțelegeți greșit: nu am fost un copil abuzat sau cu probleme psihice. Am fost un băiat normal și isteț doar că din cauza faptului că nu aveam deloc succes la fete începusem să devin complexat și foarte frustrat și din această cauză adică din dorința de a afla cum te simți când faci sex, am ales să am o aventură cu un coleg, fără ca nimeni să aibă habar. Am vrut să știu și eu cum te simți când penetrezi un anus și am aflat cum e. Când întrețineam relațiile sexuale anale, eram și pasiv dar și activ. În timp ce făceam sex cu el, mă simțeam bine dar după ce se termina partida mă cuprindea o stare de scârbă și jenă față de mine deoarece mă vedeam făcându-mă un lucru oarecum odios ca și băiat. După ce am terminat cu respectivul băiat orice legătură, am cunoscut în clasa a 11-a o fată nasoală. Era murdară dar se îmbrăca bine. Avea părul lung și roșcat, era puțin mai înaltă decât mine dar asta nu a fost un impediment între noi doi. În decursul anului școlar, începusem să mergem împreună la practică, la un atelier care era situat la 2 kilometri de liceul nostru, pe jos. Era o tipă cu experiență multă pentru vârsta ei față de mine, care eram un virgin slăbănog și sărac. Cu timpul, ne-am apropiat din ce în ce mai mult unul de celălalt iar într-o zi, în timp ce ne aflam amândoi pe peronul gării din sat, ea mi-a spus că *cu toate că ești timid și vai de steaua ta, îmi placi și aș vrea să-mi dai ocazia să te fac să vezi cum e să te simți și tu bine*. Atunci, am privit-o uimit în ochi iar ea s-a apropiat de mine și am început să ne sărutăm. În acel moment, am simțit că mă cuprinde un val de căldură în tot corpul și parcă mă deconectasem de la realitate. Pur și simplu voiam să nu ne mai oprim, să-i simt gustul de salivă la mine în gură. Nu a durat mult iar ea s-a oprit, s-a ridicat, m-a luat de mână și mi-a zis să intrăm într-o cameră abandonată din gara respectivă. După ce am intrat, ne-am așezat pe o bancă șubredă iar eu voiam să facem sex deoarece eram extrem de excitat, încât nici nu mă mai interesa că în acel moment putea să ne surprindă vreun trecător. Înainte ca eu să-i dau jos jeanșii, ea mi-a spus că nu putem face sex pentru că e pe stop și îi e jenă iar eu am insistat ca să facem măcar anal iar ea a acceptat. Totul a durat cam 10 minute și am făcut-o dintr-o singură poziție mai exact, ea s-a așezat în genunchi pe banca respectivă iar eu o loveam din spate. Surprinzător a fost că s-a simțit diferit față de cum mă simțeam cu acel băiat atunci când făceam anal. Simțeam de data aceasta o stare de pasiune combinată cu iubire, probabil din cauză că făceam asta cu o persoană de sex opus. În fine, am terminat, ea s-a șters cu un șervețel, eu la fel, am plecat spre atelier unde aveam ore de practică iar pe drum ea mi-a spus că i-a plăcut cu mine. După o săptămână, am aflat că a plecat în Italia la maică-sa iar de atunci nu am mai văzut-o, cu toate că am terminat liceul și tot de atunci, nici n-am mai avut vreo altă relație sexuală cu vreo altă fată. Revenind la întrebarea de la început: Băieți, o femeie care are un fund mai mare, mai ferm, mai bombat... oferă plăcere sexuală mai intensă/plăcută când vine vorba de sex anal și vaginal în comparație cu o femeie slabă, care nu are fundul proeminent?

8 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Cred că această poveste, in care apari ca un băiat fără experienţă în femei, este cea mai aproape de realitate.

| fsdfgdfgfsdfds explică (pentru Necunoscut112):

Așa, și care-i morala?
Am și zis că nu am așa multă experiență cu femeile dar asta nu înseamnă că sunt pămpălău cu bube pe față sau vreun sălbatic din acela tocilar. Pur și simplu vreau să găsesc femeia potrivită, care să știe să-mi gătească, să-mi facă pe plac, să mă înțeleagă, să nu fumeze, să nu bea și să fie virgină... Tocmai de asta nu am avut prea multe relații pentru că nu am întâlnit femeia aceea neprihănită la care eu visez și alături de care mi-aș dori să trăiesc.

| Mada1920 a răspuns (pentru fsdfgdfgfsdfds):

S-ar putea nici sa nu gasesti...cu astfel de pretentii ai putea la manastire sa iti gasesti o partenera. Din pacate nu le poti avea pe toate.

| PetruZMihai a răspuns (pentru fsdfgdfgfsdfds):

Virgine nu prea mai găsești peste 15 ani

| Pool77 a răspuns (pentru fsdfgdfgfsdfds):

Unde-i ma masina? De ce lipseste masina din povestea ta?

Deca recunosc scrisul tau, esti obsedatul ala cu nspe mii de fantezii.
Cred ca in realitate esti chiar asa cum nu te-ai descris aici.

| AlexSalling a răspuns:

Nu este o regula. O femeie cu fund mai mic, poate fii la fel de buna la pat. Acum, altceva, dupa ce am citit tot, imi dau seama ca esti bisexual. Daca nu ti-ar fi placut sa faci sex cu acei baieti, nu ai fi facut-o. Acum, ca te-ai simtit mai bine cu o fata, este forma ta de a fii. De curiozitate, acum ai 18 ani?

| fsdfgdfgfsdfds explică (pentru AlexSalling):

Salut happy
Da, am ceva mai mult de 18 ani; de ce mă întrebi?

| AlexSalling a răspuns (pentru fsdfgdfgfsdfds):

Nimic important.