| anonim_4396 a întrebat:

De ce fetele din ziua de azi apreciaza mai mult baietii rai, iar pe ceilalti mai cuminti, care le iubesc cu adevarat le dau cu flit? Caz Concret: Ma plac foarte multi baieti, care ma iubesc foarte mult si ar face orice pentru mine, dar nu sunt genul meu. Eu il prefer pe altul/atii.Mai vagabontsel, ceva gen baiat rau, care are momente cand imi arata ca ma iubeste si altele in care imi arata ca nu ma iubeste.

6 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pentru ca instinctul tau de femeie te pune sa cauti cel mai "puternic" mascul pe care il poti avea, si ca un mascul capabil nu se va gudura ca un catelus pe langa tine cersind afectiune. O poti da chiar in patologic crezand ca daca un tip de nota 10 se indragosteste prea usor de tine cu o "aritmetica" de 3 lei ai putea avea cu putin efort unul de nota 11. Multe femei atragatoare, care-si permit sa aleaga, se pierd dupa tipi cu ceafa lata si multi bani sau cu derbedei-sefi mai degraba decat dupa tipi draguti care au ceva de oferit pe plan sufletesc desi cand sunt cu inima franta se plang ca barbatii-s insensibili. Tipii sensibili sunt mai usor accesibili, mai usor de lucrat, insa atractia sexuala se duce instinctiv spre cel care inspira mai multa putere si siguranta pe un plan sau altul. Plus ca orgoliul tau toarce mai degraba daca imblanzesti o fiara decat un catelus.
Si hai sa-ti zic un secret: acei foarte multi baieti care zici ca te plac vor nu te iubesc si nu ar face orice pentru tine, doar te-ar vrea ca trofeu sau din curiozitate sexuala. Crud si prea succint spus, cam asta e lumea mamiferelor ce ne aflam si nu-ti imagina ca esti cumva iesita din grafice, omul a descoperit roata, nu a inventat-o happy

| lolly a răspuns:

Pentru ca nu au dat de iubire, si baietii rai nu o sa vada asa ceva.winkingGarantez.baietii rai vor parasute:X

| Leon a răspuns:

Parerea mea e ca esti cam aeriana, dream on.

| lory_8089 a răspuns:

Da si mie imi plac tot genul asta de baietii rai pe cei cuminti nici nu ii bag in seama nu stiu dc dar ma atrage mult mai mult:X:X:X

| mada1 a răspuns:

Ehe...carei fete nu i-ar placea sa stea in compania unuia care o arde toata ziua in" mama ce smecher sunt eu si fratii mei " ...acum fiecare fata cu genul ei.dar iti garantez eu ca nici cei " cuminti" nu sunt usa de biserica. poate vor sa para asa.(unii sunt intr-adevar tantalai )laughing. acum tu alegi ce-ti place.

| Diana_2169 a răspuns:

Pai...sunt persoane la care le plac acest gen de baieti deoarece simt ca au mai multa parte de adrenalina in preajma lor, iar aceasta face ca uneori lucrurile sa fie mai interesantehappy