| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.mai apreciaza cineva in ziua de azi fetele cuminti? fetele care sunt virgine? mai iubeste cineva o fata, nu felul in care arata ea sau serviciile pe care le ofera?

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Aparentele,ambalajul o sa conteze mereu pentru un baiat.Si pentru o fata.

Nu conteaza daca esti sau nu virgina.Nu e un statut care te ridica sau te coboara.Conteaza cum esti tu.

Lumea nu se imparte intre virgine, nevirgine.Rar o sa vezi un baiat alegand o fata in functie de viata ei sexuala.Desigur,panaramele ies din discutie.

Deci nu avea asteptari prea mari.Virginitatea intr-o relatie nu mai conteaza demult, desi e trist.

| AndreyG a răspuns:

Bineinteles.Rari sunt aceia din pacate, dar ma simt mandru sa spun ca eu sunt unul din ei. Fetele trebuiesc apreciate atat din punct de vedere fizic cat si psihic.Eu iubesc o fata dupa modul in care gandeste si nu suport fetele galagioase si fitoase din zilele noastre. Felul in care arata in exterior nu este cel mai important, ci felul in care arata in interior.Si "serviciile" nu ma intereseaza deloc.Eu mi-as dori sa o fac fericita pe fata iubita si sa ii ofer eu "servicii" neasteptand de la ea prea multe ci doar un zambet pe buze.Si da. fetele cuminti, usor timide sunt cele pe care la iubesc cel mai mult.

| Angelxp a răspuns (pentru AndreyG):

AndreyG,mi-a placut raspunsul tau)

| LauraFlorentina12 a răspuns (pentru AndreyG):

Ce baiat dragut ce pacat ca gasesti unul ca tine la un milion.laughing

| TheUndertaker a răspuns:

AOLEUUUUU,mor dupa fete din astea,imi plac rau de tot,le iubesc,imi place fetele cu ochelari,cuminti,care poti sa vorbesti orce secret cu ele,care nu se ia dupa moda,care nu vorbesc urat si se ia dupa toate proastele cu gagic fortos, mie imi plac foarte rau,fetele aste virgine,sensibile,si care se bucura si cand ii aduci o floare,nu ca altele care trebuie sa vi la ele cu cheii de BMW sau alte mercedesuri. Eu vreau fete din astea cuminti si timide. LE IUBESC! Si la fetele astea nu le vreau macheate,adica,un pic dar un pic,adica,ruj, si, ata.

| MloweyPryss a răspuns:

AndreyG are dreptate! Exista dar mai rar. Oricum,acum nu prea mai conteaza daca o fata e virgina sau nu,daca o placi asa cum este si o poti iubi indiferent de situatia respectiva nu cred ca te mai intereseaza, si in legatura cu aspectul fizic, conteaza si el dar intotdeauna conteaza ce este in sufletul si mentalitatea persoanei respective.Depinde de fiecare persoana, ce si cum apreciaza.

| Shammal a răspuns:

Este de apreciat cineva care se manifesta asa cum este, daca ea simte sa fie cuminte si virgina si este, e de apreciat; eu ma indragostesc de o fata datorita modului ei unic de a se misca, ochii ei, cum zambeste, vocea ei, cum se exprima - apreciez virginitatea ei pentru ca am crea o experienta diferita