| Silwian a întrebat:

De ce fetele femeile din ziua de azi au nasul mare?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Ce intrebare relevanta.laughing) Forma nasului depinde de fiecare popor, genetica si clima fiind factorii cheie.Iar daca vei dai un search serios, vei afla ca nasul oamenilor a devenit de-a lungul anilor mai mic decat al stramosilor nostri din trecut.

| Silwian explică (pentru dullcat):

Nu stiu in ce oras stai tu. dar la mine in Bucuresti din 10 femei fete peste 18 sa zic asa. 8 au nasul mare! Scuza ma daca si tu faci parte din aceasta categorie.de 8 ((

| dullcat a răspuns (pentru Silwian):

Tu ai nasul Angelinei Jolie cumva? Ma indoiesc.laughing

| sammie a răspuns:

Întrebare de troll?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine penisul e mare happy