| valentin_1647 a întrebat:

De ce fetele ignora penisurile mici?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Alea care vor calitate buna sa apeleze la africani chiar daca nu au conditii de dus o au cat trompa elefantului. Interesul poarta fesul de aia nu vor ceva mic stii ce clasa de oameni sunt alea; merita sa le zici c... in fata.

| CoquineNoire a răspuns:

Ca sa nu le dea permanent offline.

| butterfly27 a răspuns:

Sincera sa fiu, eu nu am nicio treaba cu asta.Pentru mine conteaza CALITATEA, nu CANTITATEA.Si mi se pare o idiotenie treaba cu marimea, poti sa o ai si ft mare si sa nu o stii folosi. pupici

| vladmR a răspuns:

Cat timp stii sa il folosesti nu te ignora

| ccriss a răspuns:

Pentru ca nu le prea pot oferi orgasm big grin

| valentin_1647 explică (pentru ccriss):

Le pot, dar por si simplu am intrebat si eu

| RxTx a răspuns:

Nici sa il ai prea mare nu e bine
Eu am avut mai multe prietene si multe
ma rugau sa nu il bag pe tot in ele pentru ca le doare

am observat ca de la o anumita lungime incep sa se vaite
asa ca trebuie sa fii atent mereu sa il bagi doar atat cat sa simta placere nu durere

sau sa iti cauti mereu o prietena cu vaginul mai larg
adica mai largit de altii inaintea ta

si asta nu este asa placut sa stii ca prietena ta sa mai culcat cu multi altii inaintea ta

eu am un penis de 22 cm
unele se sufoca ineaca cu el

caut si eu o fata care sa isi doresca un penis mare crying

dar majoritatea isi doresc mai mic de cat al meu

asa ca nu va mai doriti sa aveti penisul mai mare de 17 cm

| bombonica22 a răspuns:

Ptk nu se satisfac bine si nu ating punctul G rolling on the floor

| VORNY a răspuns (pentru bombonica22):

Tu macar stii care e punctul G?

| cosmin333 a răspuns:

Pentru ca le prefera pe alea mari...cat mai mari laughing

| RetardedRacoons a răspuns:

Pentru ca esti nerusinat frate, ce cauti sa umbli pe strada cu penisul la vedere, pune dracu o haina pe tine si o sa vezi ca nu te mai ignora lumea!

| Dany82 a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Hai ca asta e penala frate laughing

| ButterflyGy a răspuns:

Pentru ca nu le satisfac, sau pentru ca circula legenda asta ca penusul mic nu face treaba buna, nu neaparat ca au si testat asta.

| alakyy a răspuns:

Depinde si de fata, sint unele cu vaginu ingust, asa ca nu tot ii pierdut.