| AndreeaZM a întrebat:

Un baiat care curteaza toate fetele este mai atras de una care raspunde favorurilor sale sau care il ignora?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Baietii care curteaza toate fetele sunt foarte periculosi si sunt buni doar pentru aventuri.E foarte dificil sa ai o Relatie cu tipul acesta de baieti.Bine ca daca nu este intr-o Relatie orice Baiat se da la cat mai multe fete pentru a gasi una sa il placa si el la fel pe ea. Toti Baietii ar vrea ca fetele sa le raspunda favorurilor, eu ca Baiat spun ca cele mai inteligente fete sunt acele care stiu cum sa pastreze balanta:Sa zicem ca mergi la Baiat acasa si el are anumite ganduri, dar nu o sa poata face nimic sa te oblige stai linistita.Ideea e ca trebuie sa ii lasi si pe ei sa puna mana acolo pe ceva ca doar esti iubita lor, dar pana la o limita daca nu esti pregatita. Fetelor nu va mai speriati sa mergeti acasa la baieti ca nu au ce sa va faca fara voia voastra.Profitati ca sunteti iubite si fiti Impreuna cat de mult se poate.Gategoric ma scoate din sarite o fata care e rece si nu arata nimic fata de tine.Multi sunt atrasi de asta, dar mie mi se pare prostie si Incapatanare din partea unor fete :Adica tie ca fata iti place de un Baiat dar ai atata nesimtire incat il lasi pe ala saracu sa se agite ca prostu fara ca macar sa ai spui si tu ceva dragut acolo. Daca el e dulce cu tine nu zice nimenea ca trebuie sa fi ca el dar macar pe jumatate.Important e sa arati ca iti pasa si ca nu esti Indiferenta.Ingorandu-l o sa faci fara sa vrei sa il indepartezi, pentru ca o sa se sature de nazurile tale si comportamentu nepasator si o sa ajunga in bratele alteia. Dupa ce o sa se intample asta o sa stai sa te intrebi ce ai facut, cum fac multe fete. Daca il saruti si il ti de mana e suficient ca sa il faci si pe el sa se simta Bine.Ia aminte ceea ce ti-am spus.

2 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
De fata care-l ingora dar il si atata in acelasi timp, va fi cel mai atras.
Obisnuit sa aiba orice fata isi doreste, il va ambitona acea fata care nu-i cedeaza.
Iar daca ii place foarte mult, va incerca orice s-o cucereasca.
Impune-ti respect, nu lasa sa fii doar o alta pe ''lista''
Te pup!

| LoveIsForEverYoung a răspuns:

De fata care il ignora fiindca simte ca il provoaca, iar daca la un moment dat incepe sa simta ca isi pierde timpul se intoarce la fata care ii raspunde la favoruri!
Sper ca ti-am fost de ajutor! Pup! :-)