| RedDany a întrebat:

De ce fetele sunt fitoase?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta si ele un cocalar, care sa le accepte tampeniile din cap! laughing

9 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

O falsa impresie ca ar trebui sau ca sunt buricul pamantului de obicei incep sa faca asta dupa primul contact sexual se cred femei si destepte.

Poate si din cauza parintilor ca au bani si le rasfata dar daca le lasa pe ele sa faca un ban cinstit big grin ajung sa produca pe varianta si pe bonuri/pe caiet big grin

| Timyliss a răspuns:

Nu stiu... ca eu sunt mai pe langa de obicei!

| BLeur a răspuns:

Depinde, sunt fiţoase când plac un băiat să-l impresioneze sau cum zice şi KronstadtRevival caută un cocalar care să l-e înţeleagă. Dar relaţiile de acest gen dintre un cocalar şi o fiţoasă nu rezistă mai mult de o săptămâmă, două maxim.winking

| iiBeiibiiy a răspuns:

Ca sa intrebi uhhee hee

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu sunt toate fitoase, asa ca nu mai generaliza! Cele care sunt cred ca par mai interesante si vor fi mai respectate, dar e o falsa impresie si se mint singure.Nici nu trebuie sa te gandesti la ele, daca stai de vorba cu una, vei vedea ca abia leaga doua cuvinte si are in cap numai masini si bani...

| Pitzipoanca a răspuns:

Nu asta e problema. Ci prostia. U mad, bro?

| HelloKittyA a răspuns:

De ce generalizeziii? Si fetele sunt fitoase pentru a iesi in evidentaa..sau pentru a impresiona pe cineva.happy Dar unii baieti de ce sunt fitosii?batting eyelashes

| Leon a răspuns:

Prostul nu e prost destul daca nu e si fitos

| Valentin008 a răspuns (pentru soul2soull):

Adevarat