| 14david08 a întrebat:

Oare fetele privesc filme porno desi le e rusine sa spuna? Pe la 14 ani se masturbeaza? Astept raspunsuri de la fete :*

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fetele la 14 ani sunt mult mai dezvoltate decat baietii, din toate punctele de vedere!
Ca privesc sau nu filme porno este problema lor. In orice caz, fetele nu vorbesc despre un subiect atat de delicat cu oricine.

| Lule a răspuns:

Da, ca sa zic asa si fetele e oameni. Si de ce ar spune? Nu cred ca intereseaza pe cineva asta si nici nu sunt la judecata sa spuna "adevarul si numai adevarul".

| Jeonghyeo a răspuns:

Mai mult ca sigur.