| Avatar001 a întrebat:

De ce fetelor le plac baetii cei mai duri, rai si apoi de la asta se caesc

3 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Idem inferno.
Daca esti bun si dai cand ai lumea te ia drept Prost.

| clauphotograph a răspuns:

Simplu de fraiere le mananca adica: vaii sunt cu asta e smecher am spate, vai ce bine arata ma lauda toata lumea si etc dar ele nu se gandesc la suflet si gandire alea conteaza pentrutoate o vba baiatu gandeste cu, capu nu cu scula

| Zozoliineee a răspuns:

Inferno nu este adevarat crezi ca unele fete stau cu baietii doar pentru asta.App nu tuturor fetelor le plac baietii duri si raii.