| stropescgagici a întrebat:

Fetelor, va plac baietii duri, care va mai trag cate o palma din cand in candhappy?

14 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Hehehe frate ai atins latura lor sensibila nu vor recunoaste niciodata ca le palce

| Sociopat a răspuns:

Le place sa fie tratate ca niste tarfe. Le aminteste ca esti atras sexual de ele.

| RAY a răspuns:

Fetelor le plac badboys, barbati duri,violenti nu pampalai, papa lapte,femeilor le place bataia un studiu a refelat ca multor femei le plac dramele,violenta,sadismul, de fapt in usa multi barbati au devenit femei asta nu lea multumit pe femei ele fugind la barbati violenti, cate povwatti am auzit de baieti cuminti tinuti in freindzone si de violenti care aveau multe femei, asta nu inseamna sa o omori dar mai cate o bataie cateodata nu strica ca daca nu devi catelusul ei si isi va bate joc de tine, femeilor le plac dramele nu viata linistita

| Oana92 a răspuns (pentru RAY):

Ce studii ai citit tu, Ray? Care arata ca femeilor le place sa fie batute? Iar citesti site-uri dubioase?

| RAY a răspuns (pentru Oana92):

Eu am spus ca multe femei care erau cu barbati cuminti au fugit la curvari de astia

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Dar nu e mereu asa big grin
Numai badboys? La fel ca baietii si fetele sunt diferite. Zic si eu :W

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric nu!
Si pana acum nu a reusit nimeni sa ridice mana asupra mea, cred ca-l mancam cu fulgi cu tot daca facea asa ceva.
Doar un cretin mai poate lovii o fata/femeie in ziua de azi, iar daca o face este bine sa incetati relatia imediat, pentru ca violenta nu-i sanatoasa si normala in nici o relatie.

| neutrino a răspuns:

Numai o fata dusa rau cu pluta poate accepta asa ceva.

| Oana92 a răspuns:

Ce intelegi tu printr-o palma? O palma peste fund din cand in cand, sau una peste fata, pe motiv ca ploua afara? Pentru ca diferenta e uriasa!

| LoveSleep a răspuns (pentru Oana92):

Amandouă, în același timp.
În felul ăsta, nu se supără. Mai ales alea mai sado. Practic, sunt prea concentrate pe una dintre ele și o uită pe cealaltă.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Oana92):

Daca vorbea de fund nu mai era doar "din cand in cand" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun că pe viitor visezi să fii violată, bătută și să divortezi undeva pe la 30 de ani dacă îți place să primeșți pălmi, sau ești sado-maso, ceea ce nu e chiar așa rău raportat la prima variantă. Adică na fiecare cu preferințele lui.

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

Nu ne place, cind lovesti provoci durere si nu e deloc placut

| PesteleDEAur69 a răspuns:

Pai depinde daca-i dai o palma in cur da merge adica e smecher si frumos. Daca-i dai un fata inseamna ca esti hardcore si vrei actiune si talent. Te astept la mine la prostiauate club in Olanda pentru a te angaja la prostitutie.