| anonim_4396 a întrebat:

De ce *fetitele* se simt atrase de baietii care le ignora si le trateaza cu indiferenta?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu e vorba de nicio fetita si e ceva normal si la baieti, oamenii sunt facuti prin fire sa fie ambitiosi, sa lupte pentru ce au. asa cum te duci la munca sa faci bani sa-ti cumperi nu stiu ce si esti satisfacut la final cand te uiti la lucru ala si stii ca l-ai cumparat din munca ta. Asa si cu parteneru, in momentu in care depui un minim de efort sa te placa acea persoana, o valorezi altfel. Compara un telefon primit de-a gata cu unu pentru care ai stat la munca 2 luni de exp. Si da, stiu ca e comparatie de lucru-persoana, da ai inteles ideea. cei care se multumesc cu o persoana care li se da in secunda 2, probabil n-au prea multe optiuni si se bucura la ce li se ofera.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......de-la-fel/

pentru ca au suflet nobil de ingerasi, dar ei arata ca moartea dar asta le atrage pe fete sufletul nu fizicul

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca se intreaba oare "cum de ma ignore si de ce?". Dar acestea sunt cazuri, chiar in minoritate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetițele vor mereu o provocare, să simtă că au muncit să îl cucerească pe acel băiat.
Tot ce vine ușor este monoton.

| Catalin77945 a răspuns:

Nu-i neaparat o regula

| Doru199999 a răspuns:

Ca sa aibă ce poveștii cu prietenele ei, știi chestii de genul "nu știu ce sa mai fac sa ma observe ".