| anonim_4396 a întrebat:

De ce fiecare baiat cu care vorbesc ma considera de treaba si ajungem prieteni dar la foarte scurt timp le e gandul la prosti? inteleg ca toti ne gandim la asta la un moment dat dar uni devin stresanti

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce ai vrea sa vrea cu tine nunta? mai ales la 16, 17 ani cand suntem imaturi, eu cred ca voi fetele vreti multe si nu ganditi ca la ani aia in afara de sex nu ai ce face, ca doar nu o sa faci copii la ani aia, pe la 25 e alta poveste

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Eu am 19 si nu zic ca nu trebuie sa se gandeasca si la sex dar pe bune acuma un baiat chiar nu poate sa se inteleaga bine cu o fata sau sa aive o relatie care nu se bazeaza numai pe sex? si eu nu m-am referit la baieti de 15 16 ani ci mai mari logic

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

De ce crezi ca sta un baiat cu o fata? sau facut studi sa se afle. raspunsul a fost pentru sex, orice barbat sta cu o fata pentru sex ca vrajeli vor relati dar in realitate pentru sex stam cu o femeie da si pentru mancare sa ne spele hainele etc in rest
nu spun ca suntem obsedati, asta e deja o boala nu o normalitate vb biologic stam cu cineva pentru sex mai ales pana la o varsta pana ne maturizam, desigur nu-i frumos dupa 2 zile sa spui vreau sex sunt de acord asta e lipsa de civilizatie nu de ca asa e normal, lipsa educatiei, bunelor maniere e raspunsul, de exemplu de ce as sta eu cu o fata? daca nu pentru sex? realitatea e cruda si imorala, cand un baiat iubeste o data pune suflet apoi vede ca aia tia batut joc de el generalizeaza si isi da seama ca mai bine facea sex decat sa aiba relati

| sofisis a răspuns:

Poate ai un caracter mai... exteriorizat si pari sigura pe tine si pe sexualitatea ta. Poate arati bine si e normal sa ii inciti.
Stresanti sunt mereu barbatii dar daca ii refuzi categoric de cateva ori, se vor lasa pagubasi din cauza orgoliului lor.

| Danysan a răspuns:

Pai ca sa eviti asta fa-ti un Iubit ce e asa de greu.E cea mai simpla cale sa eviti ca sa se mai dea la tine toti. daca arati Bine e logic sa faca asta dar poti sa ii ti la distanta daca ai Iubit pentru ca or sa se Simta.

Răspuns utilizator avertizat
| SebastianCMT a răspuns:

Depinde acuma poate sa fie si vina ta. Dar si a lui. Vina ta ar putea fi din cauza ca nu te impui si ca nu stii sa le spulberi orice gand de la asta ceva... Pentru ca esi normal ca se gandesc daca ii lasi. Infine tu ar trebui sa fii mai impunatoare si sa nu ii lasi sa se gandeasca la asta. Intr-o buna zii o sa gasesti si pe cineva cuminte.

| Seyko a răspuns:

Poti sa-ti dai seama ca sunt doar niste obsedati, care ii dau "in cap" toata ziua.

Cauta-ti pe cineva care chiar te iubeste si nu urmareste sa obtina de la tine doar SEXwinking

| LLLLLccccCCCcccCCC a răspuns:

Acesti baieti sunt obsedati si nu gindesc ca dupa ce fac prostia fata sufera mai bine nu te lega cu asa baieti

| Otils a răspuns:

Pentru ca cel mai posibil esti sexy laughing)

| Roxanna112345 a răspuns:

Uite, eu cred ca aici e vorba si de varsta. La o oarecare varsta, gen 14-16 ani sau chiar mai mari, unii baieti nu se gandesc decat la asta atunci cand sunt cu o fata si nu-si dorec o relatie de durata, eu cred ca din cauza faptului ca sunt imaturi si isi dorec prea mult experimenteze ceea ce au vazut in filmele porno, odata ce au descoperit "miracolul vietii"laughing happy Succes si toate cele bune! happy

| user555 a răspuns:

Sunt niste obsedati, nu-i pot numi altfel