| Eva400 a întrebat:

De ce gem femeile cand intretin relatii intime? si barbatii fac astfel de "zgomote"? gemutul asta vine involuntar sau se poate controla?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Noi barbatii nu facem zgomote, iar femeile gem pentru ca au impresia ca daca fac asta noi vom crede ca au orgasm

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca sexul este intr-adevar placut si provoaca o satisfactie foarte mare, gemetele apar involuntar, incontrolabil uneori si pot fi de ajutor in provocarea mai rapida a orgasmului. Insa pot apare si cazuri/situatii in care gemetele sunt false, emise doar pentru a-si "incuraja" partenerul a carei prestatie de fapt nu-i creaza placere ba din contra, o dezamageste. Astfel de gemete sunt produse perfect controlat. laughing

| UnBroken2016 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

De ce oare se intampla asta ma intreb. De ce au femeile impresia ca fac un bine cand gem de pomana? Asta oricum inseamna ca ea nu e satisfacuta si el habar nu are ce face. La sfarsit ea se alege cu nimic si el se crede mare macho. Foarte ciudat

| mihai69 a răspuns:

Tu când guști ceva care e delicios, nu cumva faci un „mmm..."? Așa și la sex.
Bine, când știi că mumă-sa e în camera de alături, mai pui și pe „mute".winking

| Florentina9210 a răspuns:

Fara acele ''zgomote'' nu ar fi placerea mai mare. Ce ai vrea sa faca, sa planga? Daca partenerul e bun la pat si stie o sa o aduca pe culmile extazului, se ''dezlantuie'' si ea ca si el, de altfel.

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu foarte multe sau foarte multi fac asa. Uita ce ai vazut in filmele pentru adulti. Chiar si asa, daca iti vine sa gemi mai bine o faci. Daca imi amintesc bine mai rau faci daca te abtii. Unde stateam acum cativa ani aveam un cuplu de genul. Nu stiu ce sex tampit aveau dar tipau zici ca erau batuti, el mai tare ca ea. Dar nu mereu se intampla ca el sau ea sa tipe ca nebuna.

| NameHarris a răspuns:

Pai femeia are si motvi ea are placeri mult mai mari decat barbatiwinking