| Razvan1_4095 a întrebat:

In timpul actului sexual cand ejaculeti in prezervativ si penisul nu isi pierde din erectie, poti continua actul? Adica exista riscul scurgerii pe langa prezervativ a spermei?
Rog seriozitate! Multumesc

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se mai continuă actul sexual ( cu acel prezervativ ) după ejaculare ( indiferent de erecţia pe care o ai )!

Există RISCUL scurgerii spermei sau ruperii prezervativului!

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns:

Da riscul este foarte mare chiar de ați pica de pe penis!
Așa că după ce ejaculezi îl schimbi cu altul nou!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Există riscul, ai de grijă ce faci.
Te pup!

| MrAnderson a răspuns:

Salut...

Exista riscul sa se tupa sau sa iti cada prezervativul cat esti in ea.
Cel mai sfant e sa il scoti, sa te stergi cu un servetel intim, si daca poti continua, ii pui altul.
Dar nu continua cu acelati...ai ocazia sa se si rupa.

Răspuns utilizator avertizat
| Paix a răspuns:

Da...riscu este foarte mare, chiar sa ramana si insarcinata.