| Larisamonica a întrebat:

De ce îmi curge sânge din vagin?(nu sunt în timpul menstruației)

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate ai o rana pe colul uterin sau un chist pe ovar, mergi la ginecolog ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca ai o boala, chsitri, tumroi sau o dereglare hormonala.
Asta iti poate spune numai un medic ginecolog dupa ce te consulta!

| dullcat a răspuns:

Buna.Cand se intampla asta mai exact, cat de des? Dupa actual sexual? Poate fi de la agresivitatea actului in sine.Nu tot ce e rough in filmele xxx e grozav pentru sanatate.Sau pot fi multe cauze destul de urate: infectie, endometrioza, cancer de col uterin etc.

| Emilian65 a răspuns:

Probabil de la un act sexual sau de la vreo infectie vaginala. Consulta un medic ginecolog.

| sammie a răspuns:

Mergi la medic.

| Silwian a răspuns:

Daca intrebarea e pe bune mergi de graba la medicul ginecolog!