| negatiw a întrebat:

Am o catea haschi si ii curge sange din vagin cred straight face
dc?

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Femeile sunt pe STOP (sau pe rosu ) daca nu fac sex in perioada menstruatiei. Cateaua e pe stop in restul vietii, daca ii curge sange e pe GO! E decizia ta daca o scoti "la produs" (nu, in cazul catelelor e ok expresia ) sau o castrezi.

8 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Poate e pe stop.

| want2bMajestic a răspuns:

Ce tare e astalaughing cica e pe STOProlling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
stiu ca o sa imi dai pentru asta un super stupid puncttongue

| gabryel a răspuns:

Daca e femela inseamna ca i-a venit ciclu, si eu am si pisica si catea si tot asa patesc si ele.

| DiannaDi a răspuns:

E pe stop... femelele au ciclu o data la 6 luni.cam asahappy

| hominid dreak a răspuns:

Du-o la veterinar, nu mai astepta raspunsuri. E posibil sa aiba o infectie, nu stiu.Doar medicul veterinar iti poate spune.

| alexflor87 a răspuns:

Poate sa fie si la menstruatie, asta apare o data pe an. Daca stii ca a avut ar trebui sa mergi la un control cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing pentru ca e pe "stop"catelele sunt pe "stop" odata pe an...nu te mai ingrijora

| lenutalenuta a răspuns:

Esti copil. Cainele ca si omul (de sex feminin ) are menstruatie, de doua ori pe an, timp de 2 saptamani happy Nu te ingrijora.