| PsyhoChild a întrebat:

De ce in filmele porno femeile care se pupa sau se ling una pe alta in pi... nu sunt discriminate pe cand barbatii gay sunt? Ele sunt lesbience, dar nimeni nu le judeca.

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Filmele au și ele un public țintă. Dacă ce vezi nu te are pe tine sau pe mine ca ținte, sigur că vom face nazuri (vom judeca)

| Freya1 a răspuns:

Indiferent ca e vorba despre industria porno sau despre viata de zi cu zi nimeni nu trebuie sa judece pe nimeni.Fiecare isi trage ponoasele singur si isi alege orientarea pe care o vrea.
In general barbati sunt atrasi de o imagine cu doua sau mai multe fete ce intretin relatii intime pentru ca ele oricum sunt mai apropiate una fata de alta de felul lor si sunt mai senzuale.
Barbati de fel sunt mai masivi au alta postura si daca esti hetero nu poti sa concepti o tandrete intre doi munti de oameni pentru ca nu are cum sa te atraga (hetero fiind).Cum si pe multe femei hetero nu le atrag doua femei ce fac anumite lucuri pe care ele in mod normal le-ar face cu un barbat.E firescul omului.

| minrest a răspuns:

Uita-te si tu la fraza ta. Iti dai seama sau nu, ai intrebat de ce nu sunt discriminate lesbienele in filmele porno. Nici barbatii gay nu sunt discriminati in pornografia gay. Lesbienele sunt discriminate in societate, mai mult chiar decat barbatii gay; acolo are loc de fapt discriminarea. Nu vad de ce ai crede ca ceva care provoaca erectie, nu e discriminat. Daca un plantator isi viola sclavele, inseamna ca acestea il excitau, este? Dar nu inseamna ca nu erau discriminate.

| sofisis a răspuns:

Homofobii in general sunt barbati. Ii vad pe homosexuali ca pe o amenintare la propria masculinitate si virilitate. Majoritatea femeilor nu au absolut nici o problema cu homosexualii ( mai putin cele habotnice care sunt numai pe calea bibliei). De aici tragem concluzia ca barbatii urasc barbatii care iubesc barbati laughing) E problema voastra, voi trebuie sa vi-o rezolvati.
PS: se spune lesbiene, nu lesbience.

| Jonas94 a răspuns (pentru sofisis):

De fapt homofobii au fantezii homosexuale, dar și le reprimă, de aia se comportă așa.
Și doar un bărbat cu masculinitate șovăielnică s-ar simți amenințat de un homosexual.
Până la urmă, nu e treaba societății cu cine intră fiecare în dormitor big grin.

| gabriielaaa a răspuns:

Finca barbati le place sa le vada si nu-i displace asta dar invers nimeni nu vrea sa vada doi barbati sincer eu nu

| Yay000 a răspuns:

Pentru ca in societatea din zilele noastre nu exista egalitate intre barbati si femei.
Daca x lucru este realizat atat de rasa masculina cat si de rasa feminina, femeile mereu vor fi judecate iar barbatii nu.
Drept exemplu este exact ceea ce ai spus tu.

| Lidiq a răspuns:

Dragule, pe orice site din ala spune ca sunt erotice. Nu e nimic adevarat de acolo, totul este aranjat.