| TzP a întrebat:

Prietenului meu ii place sa se uite la filme porno cu lesbiene, si mie mi-ar placea dar nu au destula actiune. Barbatilor li se par atractive lezbienele si felul cum se ling. As vrea sa stiu daca asta se aplica si invers. Femeile se uita la filme porno? Si mai ales femeilor li se par homosexualii atractivi? Le plac filmele porno cu homosexuali?

7 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Eu consider ca nu e cv firesc.
Prietenul tau e cam obsedat sexual, sincer iti zic.

| antimulte a răspuns:

Nu cred ca e valabil si invers, femeile se uita la filme XXX dar nu cred ca le prefera pe cele cu homosexuali. Incearca tu sa vezi unul XXX normal, unul lesbi si unul homo, si decizi la final. Poate ai si ce povesti prietenului dupa aceste filme.

| tzuria79 a răspuns:

Poate.

| fotbalistata a răspuns:

In niciun caz! mai degraba as privi doua lesbiene cum se ling decat doi homo brrrrrrr

| ApaMineralaAcidulata a răspuns:

Sincer, nimeni nu doreste sa se uite la asa ceva, poate doar din curiozitate. Nu creeaza nicio placere, doar scarba(ma refer la cele cu homosexuali). Bineinteles nu ma refer la gay, ei se simt atrasi de asa ceva...

| Foxyyyy a răspuns (pentru ApaMineralaAcidulata):

Eu stiu cateva tipe carora le plac filmele cu gay, depinde de fiecare.

| iShikatedooo a răspuns:

Decat Nebuni se uita la filmele alea laughing