| Cinevasswiiw8w8 a întrebat:

Salut! Ce simt băieții/bărbații în timpul actului sexual? Se simt bine ca femeile sau doar când ejaculeaza? Întreb pentru ca în filmele porno numai fetele gem băieții nu

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ne simtim bine pe toata durata actului sexual, nu doar atunci cand ejaculam.winking
Imediat dupa ce ejaculam insa, toata magia se termina brusc! laughing

| darrio2007 a răspuns:

Incearca sa faci si tu sex adevarat si nu te mai uita la porno. Porno este pentru cei care au drept parteneră mâna dreaptă.
Sau stânga, dupa caz.

| mihai69 a răspuns:

Fetele gem, dar bărbații dulceață.

| cristi202 a răspuns (pentru mihai69):

Barbatii le gasesc pe femei dulceata happy

| ywar a răspuns:

Eu sunt fericit cand partenera mea termina si asta ma face si pe mine sa termin si eu. Da, si barbatii scot sunete. Scoti sunete fara sa vrei. Nu trebuie sa fii in filme de adulti ca sa faci sex misto.

| ĂlaGrasu a răspuns:

Cauta "Amateur". Na, in filmere regizate se intampla de cele mai multe ori sa geama doar femeia, dar in realitate ( sau in filmele facute de amatori), si barbatul geme de placere. Bineinteles, depinde de la caz la caz.

In functie de. daca te simti bine, daca fata stie ce face, daca esti relaxat, daca mai ai putin si iti dai drumul, etc... Sunt si baieti care sunt pe genul "Eu nu gem, ca sunt barbat, doar femeile gem". dar personal mi se pare o prostie... Atat timp cat te simti bine, de ce sa nu te exteriorizezi?

Si in plus, si partenerei ii place, pentru ca vede ca te face sa te simti bine, si automat, se creeaza o atmosfera mult mai misto.

Si da, te simti foarte bine si in timpul actului, nu doar cand ejaculezi... In special cand n-ai mai facut-o o perioada si esti la primele penetrari.