| SubAnestezie a întrebat:

De ce în general, femeile sunt mai predispuse să-și înșele partenerul decât bărbații?
Și de ce femeile, oricât de multe sentimente ar avea pentru un băiat, acestea se plictisesc și caută orice motiv sau defect la partener pentru a-l înșela cu altul ori chiar pentru a rupe relația?
Care este părerea voastră cu privire la situațiile de genu? Ele sunt de vină, că ridică coada sau ei?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetelor le place sa sufere,sa traiasca mereu senzatia iubiri apoi suferinta da,vrajeli gen baiat cuminte,timid,monoton,inteligent sunt aiureli,fetelor la plac barbati violenti,betivani,curvari,populari care sa le atraga fizic in primul rand apoi sa le minta la greu cu vrajeli apoi sa fuga din viata ei ea saraca va suferi ce drama frate dar nu-i nimic fatuca nu-i proasta are un prost langa ea,catelus care o pupa in fund mereu visand la vaginul ei, acel barbati sunt numiti provideri,beta prosti,catelusi,obsedati sexuali care cred in femei,prost care cred in iubire feminima,femeile nu iubesc cu adevarat ele simt ceva pe moment dar maine e cu altul,asta e adevarul,femeia are ca intentie manipularea ta emotionala sa te faca catelusul ei apoi se joaca cu tine dar intre timp tu prostul visezi la iubire in timp ce ea te face pe la spate,da barbatul ala violent, curvar, vagabond de strada da cu ala te face in timp ce tu muncesti ca fraierul, azi femeile isi arata adevaratele intenti vezi feminismul chiar ele recunosc ca se compromit cu prosti nu ca simte ceva pentru ei, sper ca ai prins ceva, cand crezi in femeie cel mai mult ea pleaca la altul sa stii

| OldSoul a răspuns:

E vorba de atractie.

Barbatii dupa ce o au deja, cedeaza, nu mai fac nimic pentru a pastra scanteia activa, nu mai fac nimic pentru "a o cuceri", nu ii mai ofera aceea drama, (Fetele adora drama), ele cautand ceva interesant in viata lor vor incepe sa caute aceea farama de drama, aceea scanteie in alte locuri, la alti barbati si cam aia e.

| alexsil05 a răspuns:

Nici o fata nu ar vrea sa fie pe langa un baiat care ii vorbeste in stil Pavariotti. Fetele vor un baiat frumos, care sa le faca sa se simta bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Carmenmaria14 a răspuns:

Dacă la început partenerul e alta persoana, adică, e dulce, te respect, își face timp de tine și după câteva luni de relație se schimba, normal ca ei nu îi mai convine, și se duce la altul. Dar o ar fi sa rupă relația, dar na, sunt fel și fel de oameni.